Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wymaga komentarza 8-)

kb1w.jpg

 

 

Od długiego czasu sprzęgło skrzypiało jak drzwi od stodoły, więc przy okazji wymieniłem płyn w siłowniku sprzęgła. Na chwilę obecną jest cisza i mam nadzieję, że tak zostanie nawet jak zrobi się ciepło.

 

3b9f.jpg

 

Będąc pod autem sprawdziłem jeszcze ile jest oleju w skrzyni, okazało się, że poziom jest minimalnie poniżej stanu więc wszystko w porządku i nie będę dolewał :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko w warsztacie, to z musu wygrzebałem felkę stojącą parę miesięcy w "trawie". Zapaliła, posprawdzałem i heya za sprzątanie wewn. i na zewn. Sentymentalne autko to i pasta była kultowa - ulubione tempo :D wraz z polerką powerup i żółty pad z Jula. Po paru godzinach czerwona strzała odżyła ;) Później dwa razy po 30min moim ozonatorem DIY 7g/h i nawet w środku da się siedzieć :D

 

mpe9.jpg

kdzx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlacK, i na giełde :D pójdzie jak ciepłe bułeczki :-]

 

"Bułeczka" nie ma ważnego przeglądu :) Wczoraj zamówiłem nową butlę LPG wraz ze szpargałami (w poprzedniej skończyła się legalizacja) i we wtorek wieczorem wymieniam i do skp na przegląd. Jak odbiorę fiata, to rzeczywiście muszę zobaczyć co zrobić z felką. Sentyment mam, ale ktoś inny jeszcze pośmiga nią... Dwa lata temu wymieniłem prawie całe zawieszenie na nowe i teraz stoi i marnieje. Są chętni? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wszyscy mówią, że Tempo takie złe, a tu jaką robotę zrobiło :song: Nic tylko brać :D

A tak serio to zastanawiam się, na ile takie tempo jest skuteczne jeśli chodzi o cięcie. Bo to, że ma trochę wypełniaczy i rysuje lakier, to już wiadomo. Ale tak się zastanawiam jak by zrobić tempo auto, później Ipa lub zmywasz i np jakiś finish lub cleaner to co by wyszło :o ?

Takie czysto teoretyczne pytanie. Bo każdy na tempo nadaje, a może dało by radę jakoś to ogarnąć :evil:

Oczywiście stosować tego nie zamierzam, ale się zastanawiam. Może dla kogoś kto nie ma kasy było by to jakieś wyjście. Ale nic to. Wiadomo, że ekonomicznie nie będzie. Bo tempo jest tylko tanie w zakupie, ale zużycie na auto i już cena idzie w górę, gdzie wtedy za taką cenę kupimy coś dedykowanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megsa było mi szkoda na felkę :D Czy ma wypełniacze? Ma, to wiadomo od dawna. Z drugiej strony potrzebuję zastępczego auta na 1-2 tygodnie, a nie mam zwyczaju jeździć zapuszczonym brudasem ;) Do szybkiej korekty lub pod giełdę nie jest źle :)

 

inna 'tempofota' :P

 

0rv4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie dzisiaj, a w sobotę ale w końcu znalazłem chwilę by należycie ogarnąć Truskawę.

Po dokładnym umyciu, odsmoleniu i wyglinkowaniu na lakier poleciał Scholl W09 maszynowo, a na to Dodo Juice Purple Haze.

Felgi oczyściłem dokładnie z obu stron i potraktowałem Sonaxem BSD :roll:

Na opony wleciał Dodo Supernatural Tyre Dressing, na plastiki Auto Finesse Revive, a na szybę przednią świeża warstwa Angelwax H2GO.

 

No i wyjechałem prosto na deszcz... :zly:;)

 

9291838064_a699ab7c0d_c.jpg

 

9289048809_ac5e57d5ac_c.jpg

 

9289065729_01eb7602c0_c.jpg

 

9289074701_6194a28a69_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie mycie na 2 wiadra i świeży Glasur położony na Titanium, który jeszcze w miare żył. Wszystko robione na szybkości bo zaraz wyjazd w małą trase.

 

wbyh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

2x2j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

wakx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

6ykm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

817w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start od Sanesolva Extra i IronX, poprzez pianę i mycie ręczne szamponem AG (nie conditioner), następnie glinka Valet Pro + poślizg Chemical Guys Luber kończąc na SV CF Pro na czarnym padzie WWL i SV Shield :) wpadł też dressing na opony Megs Endurance, na plastiki Koch Chemie a na szyby NW od Carlack ;)

 

dzięki dla Krzycha jeleniouchego i Geno za pomoc :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.