Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OK - ale osohodzi z kluczykiem? :idea:

 

Chodzilo o to ze kluczyk tez przemylem APC,dressing tez dostal,ale na 100%.On jest zlozony z dwoch roznych pilotow dlatego jest roznica,ale na zywo praktycznie noe widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Honda szybsza niż wygląda :D:D

 

19335714673663438771.jpg 81037505893101144179.jpg

 

Zabezpieczona to można jechać, lecz gdzieś w północnej Polsce w drodze nad Polskie Bałtyckie morze Panda chciała dogonić hunde i wtedy właśnie w krzakach stali ,,Chłopcy Radarowcy" :D:D

 

40408542037512155779.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
wczoraj wieczorem Magifoam blue

 

Godna polecenia? Bo mi zwykła żółta magi dobiega końca i nie wiem czy warto dorzucić 50 zł. Pomijam ciekawy kolor. Ale domywa? Stężenia podobnego jak zwykła magi?

 

Ja bralbym zolta, niebieska barwi rece, zlewy etc.

 

wojtassss, Kup K2 Bora, jest za śmieszne pieniądze, w miarę delikatna i fajnie domywa :good:

 

+1

 

Mam i testuje. Wyglada spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, TEST Magifoam Blue

 

Do co kolorów Magi to bierz i źółty i niebieski, obie są bardzo fajne :good:

 

 

 

U mnie zawitały dwa duże opakowania, a przy okazji możesz sobie z nich wymodzić Green Magifoam :D Która i tak została wypuszczona przez AutoBrite (jest jeszcze do wypróbowania Purple)

 

Ja bralbym zolta, niebieska barwi rece, zlewy etc.

 

Nic z tych rzeczy, przynajmniej jeszcze się z tym nie spotkałem, a w kilku miejscach już rozcieńczałem koncentrat. Ręce owszem, ale spokojnie zwykłym mydłem idzie to domyć. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, coś się tam działo :mrgreen:

obiecuje więcej 8-)

takie zabawy z produktami od AF ;)

cos widać ale zrobie lepsze fotki 8-)

 

sam2440m.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2441w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2485h.jpg

 

sam2486h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2452i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna awaria, ale już na to miejsce zostały zrobione nówety 8-) ... :

97330098.jpg

 

W sobote udało mi się wkońcu zamocowac dolną rozpórkę, nitonakrętki delikatnie cheftnięte i śmiało można kręcic. :-] Mimo gadki nie których osób, że to uja daje, że badziew, co to może zmieniac itp. teraz śmiało mogę temu zaprzeczyc ! Efekt jest zzzajebisty. Buda fajnie zesztywniała, dzięki czemu nie trzeszczą mi w środku praktycznie żadne plastiki !! :good: Auto bardziej reaguje na ruchy kierownicą, na nie równościach nic nie skrzypi, słychac tylko tłumienie amorków. :) Według moich odczuc różnica jest od razu "zauważalna" , a efekt jaki dała rozpórka przerósł to, czego się po niej spodziewałem. :song:

rozpl.jpg

 

 

Jedynym minusem jaki narazie zauważyłem, to wystające łby śrub - kolejne ~7mm niżej i 2 dodatkowe miejsca, którymi "będzie można" szurac. Może z czasem się delikatnie ładnie przyszlifują. Chyba że przy grubszym przyszuraniu lub jak się gdzieś za je bie to odlecą razem z sankami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, próbowałeś Kocha? :|

 

Niestety nie :cry: Pogoda dawała tak w du..,że więcej czasu wyprowadzałem i wprowadzałem auto do garażu niż prałem i nie miałem czasu i chęci na testy.A i żonka nadawała że 4-ry dzień siedzę w garażu,więc czas był ważny. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.