Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko wiecie - czy to ramka czy naklejka - zobowiązanie jak cholera. No bo jakże jeździć choćby lekko zakurzonym autem, skoro się reklamuje forum?

A więc przed startem w jakąkolwiek trasę - mycie auta. I później co 5km QD, MF w rękę i szorowanko na poboczu przy blasku awaryjnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem i wyglinkowałem VW POLO który czeka na korektę. Na bezdotykowej spędziłem ponad 1h (nie chciałem przesadzać) i nikt się nie rzucał, że sam myję auto. Pytałem wcześniej obsługę i dziewczyna powiedziała, że mogę sobie robić co chce - ona nie ma nic przeciwko :shock:

 

Zrobię tak, że pojadę tam jeszcze przynajmniej 3 razy żeby trafić na różną obsługę i jeżeli rzeczywiście nie będą nic mieli przeciwko to wrzucę info. Może ktoś sobie skorzysta. Jedynymi, którzy mogą się czepiać to stojący w kolejce klienci. Trochę dziwnie wyglądałem z pędzelkiem i APC w ręku jak czyściłem różne zakamarki w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem bez polecenia, pipa powiedziała, że szybciej będzie. i dowód nadania to jedynie 5 zeta mniej w portfelu.

 

Polecone są bardziej "szanowane" aczkolwiek zawodzą często listonosze. Ale mimo wszystko cały tydzień to trochę długo. A priorytet był czy zwykły ?

 

A ja dzisiaj zacząłem robić Vw Polo - wczoraj jedynie umyłem i wyglinkowałem.

Sama maska zajęła mi 4h, a kręgosłupa nie czuję. Przez 11 dorobił się takich rys, że nawet papier ścierny miał ciężko, ale odpuściłem usuwanie wszystkiego. Robię korektę na 90-95%, bo szkoda lakieru.

 

Próbka wyglądu maski:

 

PRZED:

 

IMG_3897.jpg

 

PO:

 

IMG_3917.jpg

 

Jak zrobię całość (kilka ładnych dni) to wrzucę do blasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.