Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, Ja w PZU dopłacałem za tą opcję bodajże 50zł w czym jest ewentualna 2-krotna wymiana szyby czołowej w ciągu roku wraz z ewentualnymi przygodami typu holowanie czy hotel, natomiast bez utraty zniżek. O ile pamiętam funkcjonuje to w PZU od ponad roku :) chyba warto ;)

 

To z czystej ciekawości muszę zapytać jak jest u mnie, bo moja szyba jest już dość mocno od kamyczków poobijana i trochę porysowana także w sumie można by się pokusić o małą wymianę, ale z drugiej strony kupujący będzie się zastanawiał czemu wymieniana była przednia szyba. Można niby zrobić fotki, ale różni są kupujący. Zobaczę i przemyślę temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co Was tak wzięło na wymianę szyb ? Potłukliście czy jak ?

 

Ja rok temu jak myłem przednią szybę od środka na szybko przed wyjazdem to pieprznąłem w lusterko i trach. Nie wymieniałem do tej pory bo prawie nie szło dalej i nie było widać. Ostatnio postawiłem na słońcu i poszła dalej.

 

Co do ubezpieczenia to muszę się zorientować choć axa pewnie laske na to kładzie.

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2010, 21:47 ]

ale z drugiej strony kupujący będzie się zastanawiał czemu wymieniana była przednia szyba. Można niby zrobić fotki, ale różni są kupujący. Zobaczę i przemyślę temat ;)

 

Jak mi przyjdzie taka pała i będzie szukała kwadratowych jajec na szybach i przez wydech wchodzić do silnika to dostanie taki popęd ,że odechce mu się marnować czas innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, sprawdziłem, szyba w pakiecie.

 

I tym sposobem jutro zadzwonię do swojego i zapytam - może mam, a nawet o tym nie wiem :)

 

Jak mi przyjdzie taka pała i będzie szukała kwadratowych jajec na szybach i przez wydech wchodzić do silnika to dostanie taki popęd ,że odechce mu się marnować czas innych ludzi.

 

Ale z Ciebie nerwus :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przy swoim, ale zawsze 8-):ad:

na szybko mycie, odżywienie ;) plastików, wosk (Carplan AutoFinish), odnowienie kółek.

robiliśmy we dwóch ;)

 

zdjec brudnego auta nie ma sensu wrzucac ;)

listwy przed:

img0976g.th.jpg

 

W trakcie:

img0980c.th.jpg

 

img0986m.th.jpg

 

Po;

img0998kopia.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie nerwus :-]

 

 

No bo denerwują mnie kupcy niesieni falą internetowych expertów którzy na podstawie już samych zdjęć są w stanie wypatrzeć stłuczkę/dachowanie/wodowanie i spalenie. Ludzie myślą ,że żyją w idealnym świecie i jadąc po 10 letnie auto dostaną nowe.

Prawda jest taka ,że żyjemy w Polsce i wymieniana przednia szyba nie oznacza auta po dachu tylko to ,że mamy cudowne drogi pełne syfu i kamieni, wymieniana boczna szyba nie oznacza strzału w bok na skrzyżowaniu tylko to ,że złodzieje wciąż kradną radia a malowany element nie musi oznaczać tony szpachli bo uderzeniu w drzewo a to ,że chamy na parkingach jeżdżą jak po polu między słupkami słomy.

Więc mam gdzieś potencjalnego kupującego który będzie mi takich wynalazków szukał. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak mi przyjdzie taka pała i będzie szukała kwadratowych jajec na szybach i przez wydech wchodzić do silnika to dostanie taki popęd ,że odechce mu się marnować czas innych ludzi.

 

Ja już widze sprzedawanie w przyszłości naszych aut:

 

"eee,Panie, za bardzo się błyszczy, walony był i lakierowany na bank"

 

Dzisiaj jak widzę na forach wpisy "coś za bardzo się błyszczy, napewno powypadkowy" to ogarnia mnie czarna rozpacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo słowa "odpicowany na sprzedaż" czysta komora silnika to kupiec mówi: "wyplakował nawet pod maską".... ludzie nie potrafią pojąć, że auto może być czyste cały czas... im się wydaje że jak auto jest czyste i zadbane to jest :podszykowane" na sprzedanie.... szkada gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :/ Aukcja na allegro, zdjęcie usyfionego od wszystkiego co się da silnika i podpis "auto użytkowane na co dzień, nie pucowane na sprzedaż"...

A to świadczy tylko o syfiarstwie sprzedającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzedniej rozmowy, przydałyby sie wlepy z forumowym logo. Odpowiednio wykonana wlepa podwyższałaby wartość auta w świadomości klienta (podświadomie). Na pewno nie bylibyśmy posądzeni o odpicowywanie samochodów 'na sprzedaż', albo mycie silnika w celu usunięcia wycieków oleju. Kolejnym plusem wlepy jest reklama forum. Co o tym myślicie?

 

Żeby nei było offtopu,

dzisiaj patrzyłem na auto, jak sie kurzy. ała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pije do tego, że prędzej czy później i tak jakiś wszechwiedzący fachowiec wyleci ze swoimi mądrościami, równocześnie ubliżając naszej pracy. Tak, to przynajmniej bedzie można go odesłać na forum, gdzie będzie mógł znaleźć temat w którym znajduje sie 'historia samochodu'

 

Teraz kwestia wymyślenia sloganu reklamowego...

 

btw, jeśli temat warty rozmowy, może przydałoby sie go przenieść w odpowiednie miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.