Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O 15 zabrałem się za mycie auta. Piękna pogoda, wolne popołudnie... Zbliżam się do końca, zabieram się za suszenie. Nagle zrywa się silny wiatr i na mokrej karoserii ląduje masa pyłków, liści, listków, listeczków z działki sąsiada............... Wrrr :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem w miejsce w które autko jest mniej narażone na różnego rodzaju obicia od drzwi itd... Mam takiego dziadka 80letniego co rąbie wszystkim drzwi do okoła swoim maluchem, i staje nim na 2 miejscach gdzie spokojnie mondeo kombi sie mieści.. :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem przednią szybę :/

Potraktowałem ją Rain Repel Duraglossa i wysprzątałem cały środek z tego syfu jaki został po wymianie.

Dzisiaj dokładnie to samo. Co do joty :D I jeszcze koła doszorowałem PB spray+rinse :good: środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, jakby wszystkie środki miały trzymać po pół roku to nie mielibyśmy o czym pisać i mieć radochy. A szybę warto ubezpieczyć, kosztuje grosze a oszczędziło 1200pln w moim przypadku. Drugi raz.Evo, :good:

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2010, 20:24 ]

glubicki, a dokładnie co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glubicki, a dokładnie co?

fakt ze po 3 tygodniach ledwo woda splywa chyba nie swiadczy dobrze o tym produkcie a wrecz przeciwnie. upodobania do czestego nakladania nie sa argumentem ktory moze usprawiedliwic jego kiepskie dzialanie :) takie tam moje wolne wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Ja w PZU dopłacałem za tą opcję bodajże 50zł w czym jest ewentualna 2-krotna wymiana szyby czołowej w ciągu roku wraz z ewentualnymi przygodami typu holowanie czy hotel, natomiast bez utraty zniżek. O ile pamiętam funkcjonuje to w PZU od ponad roku :) chyba warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glubicki, widze żw czytanie ze zrozumieniem kuleje. Arek

nie kuleje bo moze zle sie wyrazilem. glowna mysla przewodnia bylo to ze jezeli jest zajebisty produkt jak twierdzisz to i kropelkowanie i splywanie powinno byc z sensem gdzie kropelkowanie to praktycznie podstawa ktora tu po 3 tygodniach zanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Na dw widziałem opinie o wiekszej trwałości

 

Ludzie piszą o 2 miesiacach, zobaczymy. Niech nawet trzyma ten miesiąc, to łatwośc i szybkość nałożenia rekompensuje to z dużą nawiązka. Nie wyobrażam sobie łatwiejszego sposobu nawoskowania felg, progów i innych ciężko dostepnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.