Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Umyłem miksem Gold Classa i K2 Express, co było chyba słabym pomysłem bo Colli wyraźnie stracił na kropelkowaniu. Dalej osuszyłem auto i nałożyłem Duragloss Aquawax, rewelacyjny środek :good: Naprawdę sporo dodał do wyglądu, choć mniej niż Z8 w moim przekonaniu. Przy tym dość wydajny, zużyłem 1/3 60 ml próbki a psikałem dość sporo, pewnie za dużo.

 

Na listwy i opony poszedł CG Liquid Extreme Shine, wnętrze odkurzone, dostało swoją dawke CG New Car Smell.

 

Nie ma to jak przyjemnie spędzić popołudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiesz co, jak wspomniał Sebastian z WaxParadise, dość kontrowersyjny. Mi się spodobał dopiero 2-3 dni po pierwszym użyciu, na początku dziwny a teraz spoko, zdecydowanie mi pasuje. Ciężko powiedzieć czy jest to zapach nowego auta, skoro każde auto i tak pachnie troche inaczej, ale coś w tym napewno jest. Ja generalnie jestem zadowolony, w aucie pachnie bardzo świeżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

marctwain, cholera, tak coś kojarzyłem że kupiłeś i miałem pisać żebyś ostatnio wziął, ale jakoś zapomniałem. A też byłem ciekaw kokosa.

 

Kompletnie inny zapach w porównaniu do wszelkch choinek, a wiem co mówei bo choinek z napisem New Car przetestowałem chyba z 10. Najbardziej podchodziła mi oryginalna Wunderbauma, ale to i tak coś zupełnie innego od CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem falunie płynem W5 zakupionym w Lidlu :D były one nawoskowane jakiś czas temu i nie były jakieś zasyfiałe więc płyn sobie z nimi poradził chociaż smoły nie ruszył :o za to nalot na zaciskach zmył przyzwoicie teraz widze jak sie zaciski świecą ;D Ostatnio się tak błyszczały przed zimą hehe (lakierowałem je w lecie ub. roku -kolor "aluminium" :P ) po wysuszeniu nawoskowałem je, i poprawiłem oponki Carplan Tyre Slik - nałożony jakiś czas temu widać że jeszcze jest ale doprawiłem troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila (21.50) skończyłem mycie, suszenie i przetarcie auta PB Spray & Gloss.

Nie mam garażu, więc 50% pracy zrobione prawie po ciemku :/

Wkurzył mnie "pył wulkaniczny" na lakierze :D

 

Czy mam już świra na punkcie detailingu???? :idea:

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem dzisiaj nowym nabytkiem: vp poseidon-przypomina zymola autowasha. Poza tym: prima trzyma bez znaków zmeczenia jakichkolwiek. :good: 2 tygodnie.

Volvo: carbon, track claw trzyma po trzech tygodniach-bez zmian i bez różnicy jeden do drugiego :good: . Dodo też. migliore o 5% słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się rozpocząć walkę z autkiem, wczoraj wieczorem od polecanego na forum rozpuszczalnika do wyrobów bitumicznych, dziś od rana glinka megsa z wodą. Po ok. 6 godzinach można powiedzieć, że wyczyściłem dziada :D

Potem mała przerwa i zacząłem kawałek błotnika tylnego - SSR 2.5 + żółty -> niebieski ..niestety nic nie widać, bo brak oświetlenia, ale wygląda to mniej więcej tak:

kr666.jpg.027a9dbdefb59c71e3e47f054f193bde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.