Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Godzina na fragmencie 20x20 cm. Jako że mam jeszcze auto do testów na pare dni będe chciał zobaczyć jak zmienia się grubość lakieru pod papierem w rękach niedoświadczonej osoby. Ale mam wrażenie że generalnie nie taki diabeł straszny i chyba nie ma co się bać tak papieru, jeśli robić wszystko z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zabiorę się też za papier, poprzedni właściciel strasznie niechlujnie zamaskował rysy, wyglądają gorzej niżeli by były, mam zamiar to usunąć, ale to dopiero za 2 tygodnie, jako że mam miernik to podzielę się wrażeniami, (grubość lakieru to tylko niecałe 100 mikrocośtam. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem zamiar coś porobic przy aucie ale zadzwonił koleszka żebym nad jeziorko wpadł na piwko i dałem się namówic. W drodze powrotnej jadąc przez las wpadlem w wyrwe w drodze o średicy ok 35-40cm i znacznej głębokści :wallbash: Myślalem że koło urwałem ale tylko żarówka zgasła :D Wogóle miejsce pechowe bo w zeszłym roku jadąc ponad 100km/h w identycznym miejscu dwa jelenie albo łosie mi wyskodzyły w nocy. Cudem udało mi się przejechac między nimi tak że jeden mi lusterko uszkodził a jednemu po łapie przejechałem. Ale na aucie żadnej ryski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na konic duragloss aqua wax-jako qd :good:

Ja bym jednak nie nazwał go QD ;) To jest typowy spray sealant, odpowiednik Zaino Z8. Dodaje śliskości, ale przede wszystkim jest stworzony do nadania wysokiego połysku. Jest wyjątkowo trwały, jak na sealanta w sprayu, wytrzymuje około 3 miesięcy, więc z nie sprawdzisz już wytrzymałości poszczególnych wosków/sealantów na Volvo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie jak to w sklepie, sam wiesz ;) A tak na serio jak kiedyś swego czasu bawiłem się polerowanie felg to używałem tylko autosolu i według mnie był najlepszy.

 

teraz już tak nie sedzę w temacie, ale jakiś czas temu na forum pojawiły się opinie poztywne na temat Belgom, od kolegi ze style poznan, tam sie chłopaki mocno bawią w polerki, wiec na pewno wiedzą co mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed woskiem robiłeś jakąś delikatną korektę?

Nie, nie miałem czasu, wpadłęm na pomysł nawoskowania wczoraj po południu.

Tylko dokładne mycie i nawet na przeciągnięcie PB Black Hole brakło czasu :/

Na zdjęciach nie widać, ale jest sporo mikrorysek i muszę korektę zrobić do pełni szczęścia ;)

 

Mirek Autosolem łatwo się pracuje?

Marcin, uważam że bardzo łatwo. W ubiegłym tygodniu robiłem chromy i oraz progi

z ryflowanej blachy alu na aucie żony. Kilka ruchów i mocno przywarte zabrudzenia

momentalnie schodziły. Zapach ostry ale nie duszący - tak jak napisał Krzysiek kanar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie skąd AG SRP jak najszybciej , koło Ostrowca Św. potrzebne, A8 na ślub trza wyszykować a chłopaki nie kumają bazy więc SRP będzie dla nich jak znalazł

 

w temacie : glinka i NXT tech wax dzis w garażu przy lampach , mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.