Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
ten Mitchell & King

 

 

Ale ja nigdzie nie napisałem że to M&K... :song::-]

 

To co to jest?

Nigdzie, poza nimi nie widziałem takiego wosku :o

 

Jeśli jest tak jak piszą koledzy i jest to tajna receptura to ja znam jeden ze składników. Na pewno buchnąłeś dziewczynie brokat do tej mikstury - ale będziesz miał ochrzan jak się zorientuje :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, nie można zostać w tyle za nowościami, trzeba być na bieżąco... :o:-] Z POZDROWIENIAMI dla mojej największej i najwierniejszej wielbicielki :P:D

 

 

Na początek czerwone lustereczko , oczywiście kolor uni :

 

 

Obrazek

 

 

:shock:

 

 

Obrazek

 

 

:shock::shock::shock:

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Następnie próba na czarnym uni. Wybaczcie zmasakrowany lakier, ale właściciel się nie przyłożył do tego :roll: ale ja nie o tym :-]

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

:dontknow::D

 

to lusterko to z GP Abarth ;) i chyba się domyślam nawet czyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie cz2, HDC (tym razem bez zakłocen deszczowych :) Titanium na całe autko, na plastiki SV Nano Express, szyby wyczyszczone PB Pro Polish 2 na tricolorze = wygląda elegancko.

 

Pozostało -> Koła (opony i fele), plastiki przód, szyby nw i środek do lekkiego odświeżenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piana VP combo +20ml apc, umyty szampon +apc, dziś prickbort, glinkowanie, pianowanie szamponem i VP combo, potem raz jeszcze prickbort i do tego ironx. Mycie jedno wiaderko i szampon megs'a. Następnie achilles na tri-colorze, na to 2 warsty fk1000p ;) Opony endurance, felgi pb wheel sealant 2x . Zima może przychodzić :-]

bmwka.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;):good: Pół biedy tego achillesa nałożyć, ale spolerować tak, żeby nie było holsów to już robota na 2-3h :o Ale co mi tam, raz na 3 miesiące można sobie posmalcować :evil:

 

EDIT : Na zimę nic lepszego jak FK :D Znam i takich co na lepsze fury formułe 1 kładą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam sobie dziś na Narzeczoną na parkingu, a tu nagle jeb w tylca... :zly:

img3703xb.jpg

img3704ob.jpg

Brzydkie, ale fart że blacha nie dostała. Taxiarz porządny obywatel i bez targowania wypłacił mi 350zł na lakierowanie.

Ale... :-] my wiemy, że detailingowe sztuczki czasem czynią cuda, choć w pierwszej chwili byłem raczej pewien, że przed lakiernikiem nie ucieknę. Do dzieła :ad:

oczywiście bez papierka nie było co podchodzić

img3707k.jpg

a potem polerowanko i wyszło na 90%, trzeba z kilku cm się wpatrywac, żeby zobaczyć kuku

img3711gs.jpg

img3713e.jpg

 

350zł za godzinę polerowania to przyzwoita stawka :good: tak mógłbym pracować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek dobry taksiarz Ci się trafił, oni zazwyczaj nie są skorzy do dawania pieniędzy :kox: Poza tym robota pierwsza klasa jak na domowe warunki.

Camel jesteś jeszcze w Lesznie ? bo chciałem dać znać, że dziś rozdziewiczam nowe pudełko fk1000p i przydałaby się pomoc :evil: ale czasu było ile było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.