Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem napisać to wczoraj, ale poszedłem spać.

Umyłem całe Polo Zymolem Autowash > pierwsze mycie wnęk w drzwiach APC > odkurzanie, > glinkowanie > SmartDressing na opony i wszystkie plastiki.

Dzisiaj pada deszcz, a jak przestaje to zawiewa kurzem z pobliskiej budowy;)

czarowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja umyłem i wyglinkowałem opla, stoi w garażu i czeka na nocną akcję, ale dzisiaj już nie przesadzam tak jak przed świętami, dłużej jak do 24 nie siedzę

 

no i po akcji, przy aucie spędziłem około 10 godzin, w tym czasie :

mycie pianą

mycie rękawicą

wycieranie,

glinka,

mycie,

wycieranie,

s17 na pomarańczowym schollu

Dc1 na czarnym schollu

#16

mycie szyb

próbowałem DC2 ale niewiele to dawało a czasu już nie miałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyściłem auto Mamy. a jako, że ona jest zapalonym ogrodnikiem-amatorem, to udało mi się wyciągnąć wiadro rozrzuconej kory, torf, rozsypany nawóz do iglaków, igły, liście, trawe, odrobine rozlanego w kole zapasowym wina i 15 par rękawiczek ogrodniczych. no i sekator. odkurzyłem, dywaniki uprałem, wyczyściłem apc i założyłem dressing poorboysa. umyłem auto i położyłem maszyną cleaner wax zymola. fajnie wyszło, mama zadowolona będzie w drodze do pracy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj zaplanowany jest montaż torby do bagażnika (LIDL)

A tak poza tym dopadł mnie makabryczny demotywator, załamałem sie i zdziwiłem, pół przedniej maski w odpryskach, tak poprostu z dnia na dzień. Szok ze stresem;/ Lakiernik, albo czekać, aż sie auto rozpadnie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, no coś Ty! Łukasz mówił mi, że pastą colgate najlepiej rysy idą. i o filcu jakimś wspominał. teraz tylko tak gada, rzuca jakieś korki205 itp. ;)

 

Zawsze musisz wszystko wygadać :-]

 

Łukasz, miałeś te koła w weekend ? Bo jakoś nie kojarze :idea:

 

Jeszcze byłem na zimówkach ;)

 

Julian, ja się już przyzwyczaiłem. Wyczytał gdzieś jakieś nazwy i myślał, że się damy nabrać. A tak na prawdę to popiół od papierosów z kwaskiem cytrynowym na starej gazecie i jechał te felgi równo:D

 

Chcesz w dziób ? :kox::-]:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.