Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

kabul, nie wiem po kiego grzyba Ci dodatki, ja klikam prawym przyciskiem na zdjęcie, właściwości obrazka i mam exifa:)

julian, Ja polubiłem CS4, ale jak zobaczyłem nowe funkcje w CS5 to aż mnie świerzbi:D Jest niesamowity;) A CS4 nad CS3 ma jedna bardzo fajna zaletę, jak się używa stępla korygującego, to w miejscu docelowym na bieżąco pokazuje jak będzie dane miejsce wyglądało po użyciu stempla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem volvo, glinka,cleaner dodo, hd cleanse, dodo rainforest rub, migliore, carbon, duragloss track claw + cały środek. Kropelkowanie i zdjęcia w świetle dziennym może jutro uda sie zrobić. TDI opiszę i pokaże Track Claw'a. jest :good:

IMG_2139_resize.JPG.257b173bab32668137db2462e76891ca.JPG

IMG_2136_resize.JPG.6032aacd5b6708d25db8612b0c4dca84.JPG

IMG_2129_resize.JPG.0a64f1fe573afcf6e65ee5e2243cf88b.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonce?

Hmmm jak zwykle bylo mycie Tar Remover, BTM DoDo i pozniej QD od Noxa RM wyszlo oki i oczywiscie dojazd do domu i co mamy?DESZCZ!!!!

4db3b40baf14def3m.jpg

78d5aa8ebb674c6em.jpg

A to specjalny rodzynek czeka do pelnego lata zeby wytoczyc sie z garazu na sloneczko

8d87f8e5761dfd28m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, zajebiste sa.

tylko na jego nicka bym wybrał jakies Jassie James Style... Niż stary wysłużony BBS style.

Kurde, może mojego Partnera też tak położe....

Albo Spidera, o... Będę wtedy w czasie spacerów mógl laskom pod spódniczki zaglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.