Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj wymontowalem wycieraczki przednie i podszybie w 156tce. To co tam znalazlem to jakis horror, pol reklamowki gnijacych lisci i syfu wyjalem. 2 godziny babrania, ogolna masakra. Dzis zaloze nowy filtr kabinowy i poskladam do kupy. Plastik podszybia wyczyscilem, a ze z czarnego zrobil sie przez lata bialy to potraktowalem go sonaxem (jak pasta do butow) no i po wyschnieciu jakims plakiem :oops: do tworzyw zewn. by zabezpieczyc przed warunkami atmosferycznymi. Kiedys mnie bedzie moze stac na BlackWow to nie bede kombinowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki gumowe wziąłem do domu, umyłem w wannie wodą z szamponem i zabezpieczyłem preparatem od Temachem do nabłyszczania i konserwacji opon oraz elementów gumowych (wersja bez silikonu). Zobaczymy jak się sprawi?!

Na razie schną w pokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes - czyżby na Twoim preparacie nie było ostrzeżenia by nie używać do gumowych dywaników samochodowych? :D Bo ja jak miałem preparat do opon od K2 to taki zapis widziałem, i prawdę powiedziawszy, nie miałem pomysłu czym te dywaniki zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wymieniłem koła na letnie, rozebrałem hamulce , wyczyściłem, wyrównałem papierem klocki i tarcze, pomalowałem zaciski , (zniknęło piszczenie w tylnym prawym kole, pojawiło się w przednim :) )umyłem auto i wyglinkowałem, stoi w garażu i czeka, za chwilę schodzę i nakładam dodo LP i na to wosk , mam zamiar do północy zdążyć ale chyba będzie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bez szału te krople.

 

Ja po drugiej misji, Swift spłukany na bezdotykowej. Muszę przyznać, że mała czerwona MF sonaxa daje rade z osuszaniem. Wszystkie szyby 1 MF+ maska i dopiero cośtam dało się wycisnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś umyłem paszczaka, kupiłem polerkę obrotową i pada czarnego farecla. Zrobiłem na fragmencie błotnika pierwszą w życiu próbę na czarnym lakierze z polerką i SSR 2.5. Efekt? Przeżyłem szok, usiadłem i zacząłem się przyglądać jak głupi w swoje odbicie :shock: . Teraz tylko czekam na chwilę wolnego i zabieram się do kompleksowej korekty lakieru :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bez szału te krople.
Qwa ,a z szałem to jakie są ?? :? Krople jak krople. Ważne ze coś w ogóle chroni ,a kropelkowanie jest zdecydowanie widoczne i wśród wszystkich aut na parkingu auto się wyróżnia. Mam 5 razy droższy wosk i krople są podobne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bez szału te krople.
Qwa ,a z szałem to jakie są ?? :? Krople jak krople. Ważne ze coś w ogóle chroni ,a kropelkowanie jest zdecydowanie widoczne i wśród wszystkich aut na parkingu auto się wyróżnia. Mam 5 razy droższy wosk i krople są podobne...

Bardziej okrągłe. Nie najeżdżam na nikogo, że nie umie wosku kłaść albo kładzie nie wiadomo co, ale skoro już ktoś pokazuje zdjęcia, to chyba można własną opinię wyrazić. Gdyby nie chciał żeby wszyscy mogli ocenić to by nie wrzucał. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No średniawka ale protectant nawet poniżej średniawki

 

Podejrzewam ,że w temacie Turttla i tak lepszych kropel nie będzie ale o to porównanie - pierwsza fotka ok. tydzień po nałożeniu - fotki z deszczu (auto lekko zakurzone), druga bodaj 2 tygodnie później - kropelkowanie sprawdzane opryskiwaczem tuż po myciu (oczywiście to 476)

 

Zdj%C4%99cie0539.jpg

 

 

Zdj%C4%99cie0567.jpg

 

Oczywiście aparatowi daleko do EOS'a 30D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jedno zdjęcie może nieść ze sobą informacji gdzieś w backgroundzie....;)

 

Historię tego napisu mógłbym opowiedzieć trochę dłużej ale cóż... :lol: pewnie zdjęcie z nim w tle zamieszczę jeszcze nie raz bo nikt się nadal w pracy nie kwapi do rozbiórki tej ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, do obróbki używam CS3, a do popierdółek typu zmniejszenie elementa, bo CS jest na innym komputerze. a elements był chyba już zainstalowany w kompie, poza tym jest legalny, co jest jego podstawową zaletą.

 

kabul, nawet nie wiem czym są te dodatki o których mówisz;) a 30D nie lubię jakoś szczególnie. nauczyłem się z nim żyć, ale bez miłości. osobiścię wolę analogowego eos-a 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.