Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

marctwain,

 

aż tak to ja się nie wgłębiałem w paliwa napisałem to co przeczytałem podobno sporo było wcześniej testów o tym spalaniu.

 

Jedyne co moge potwierdzić bo na własne oczy widziałem to na stacji BP porównanie ropy ultimate i zwykłej po staniu całą noc w słoiku na dworze gdzie temperatura danej nocy dochodziła od -29 do -34 stopni. Efekt był taki że ultimate zachowywał się normalnie tak jak powinien a zwykła ropa była jak kisiel. Więc trochę prawdy w tych uszlachetniaczach musi być.

Ja osobiście ok ok 2 lat jeżdżę tylko na tych "uszlachetnionych paliwach" i na początku czułem różnicę głównie w pracy silnika teraz to już wszystko jedno, chyba że bym zalał zwykłego ON to może znowu coś bym usłyszał ;):o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktem jest, że ultimate czy verva (jeden pies) ma obniżoną temperaturę wytrącania parafiny. Jako ciekawostka: znam stację bp koło mnie. Dobrze. widziałem protokoły z nalewu i karty badań. Zwykły ON -28. Ultimate -32. Więcej depresatora ma. :)

ps. też przez dwa lata lałem tylko najdroższą (jak głupi, bo wiedziałem, ze to pic.) Potęga podświadomości :D i reklamy :D i autosugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Przemek mógł zrobić o 22 po przyjeżdzie z basenu?

Wjechał na myjnie Smart, olukał szamponem auto od dołu do góry (o dziwo działa...), przejechał 300 metrów, wjechał do garażu i umył już za pomocą rękawicy i szamponu i dwóch wiader (jakiś do bani szampon mi kolega do testów podłożył (celowo nie przytoczę jego imienia...) Wogóle brak śliskości szamponu, jakaś ujnia z grzybnia w porównaniu do Dodo BTBM...

 

Oczywiście, przy polerowaniu Opla drabinkę sobie zostawiłemw firmie, więc w Peugeocie nie umyłem dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko cale doszlo, nie zamarazlo? ;)
Doszło,doszło bez problemu. Kanar wielkie dzięki :good: Mam już swojego faworyta ale wstrzymuję się bo muszę zobaczyć jeszcze dzisiaj w świetle dziennym,bo wczoraj nakładałem po ciemnicy. Ale coś mi się zdaje ze już zdania nie zmienię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wymontowałem klika żaróweczek w desce rozdzielczej i przełączniku do szyb, jutro ide po nowe i montuje s powrotem... :P

- Sprawdziłem napięcie na akumulatorze - Voltomierz wskazał, iż jest baaaaardzo spięty :lol: ma 13V po 2 godzinnym postoju... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, w końcu się przełamałem i zacząłem myć samochód u siebie w garażu. nawet nie powstało takie jezioro jakiego się spodziewałem, okazało się, że spadek do kratki ociekowej jest większy niż mi się wydawało. wiec brudas jest czysty, koła w końcu domyte, wosk siedzi, więc dostał tylko QD, na szyby w ramach prób poszedł jakiś dziwny quick wax, wypróbowałem trochę nowego stuffu, jak się sprawdzi to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.