Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Dziejsze zmagania od 8 rano ;)

 

(Click to enlarge)

 

 

 

th_981672536_IMG_9640_122_448lo.JPG th_981674492_IMG_9641_122_204lo.JPG th_981676546_IMG_9643_122_458lo.JPG

th_981681843_IMG_9654_122_118lo.JPG th_981683530_IMG_9655_122_700lo.JPG th_981686122_IMG_9656_122_476lo.JPG

 

Woskowalem dzis auto własnymi "recoma" :D cudowne uczucie :D masowac lakier tak jak masuje sie ciało kobiety :D stwierdzam, że rekami mozna naprawde dobierac minimalne warstwy wosku i wcierac sie głeboko i mocno :D rewelka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem o 9 godzina mycia po czym dostałem telefon że muszę jechać f**k ale myślę dobra spoko szybko się ogarnie temat i zaraz wracam.

Niestety trwało to 5 godz i jestem mega wkur... bo praktycznie nic nie zrobiłem z tego co na dziś miałem zaplanowane,udało mi się jedynie :

-Umyć

-wysuszyć

-wyglinkować

-umyć

-wysuszyć

-nałożyć wosk Fk 1000p

-spolerować wosk

-nałożyć Auto Glym bumper care na plastiki zewnatrzne i opony.

-umyć szyby zewnątrz

 

Ale jutro też jest dzień więc zajmę się środkiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kółka letnie przygotowane (jako LSP poszedł, premierowo, AF Mint Rims, dressing to VP Traditional bo miałem końcówkę...)

 

20120317162240.jpg

20120317162251.jpg

 

przy okazji wymieniłem pękniętą ramkę tablicy rejestracyjnej na taką hand-made:

ramkag.jpg

przynajmniej zminimalizowałem ryzyko utraty tablicy (bo wiem co to znaczy :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem mój dziewiczy pierwszy raz :)

Ogólnie zrobiłem tyle co nic... chciałem wygłaskać cały środek na gotowo a tu samo czyszczenie APC i odkurzenie zajęło mi prawie 3,5h.....

Nie wiedziałem ze to taka mozolna praca, ale czuje ze jak już zakończę to banan na twarzy będzie....

Juz po samym APC widać duuuza różnice na +....

 

Przy okazji pierwszych prac wiem tez ze na pewno pędzelki mam do wymiany bo tymi nie da się pracować także jestem już troszkę mądrzejszy o kilka spraw...

 

Jutro nakładam Pink Sheen zobaczymy jak to mi pójdzie ;)

 

Ogólnie ciesze się, ze trafiłem na to forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.