Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z kilku dni dziś zakończone, mycie CG wash&gloss żeby dobić RejeX'a, później DC1 na tricolorze i na koniec smarowanie dżemorem :D. Wcześniej odkurzony i PB NL na plastiki, a PB LS na kierownice, gałkę, mieszek i ręczny. Szyby umyte nielsen blue window, sas na plastiki zew, a opony tradycyjnie brillance, a i jeszcze wyjąłem gumowe dywaniki i wróciły takie pół na pół ori skody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy wash&wax w tym roku

 

Piana VP pH neutral

APC Nielsen (zakamarki itd.)

VP Bilberry (koła, opony)

szampon Shiny Garage (mycie) plus rękawica Kent

SRP maszynowo

 

tajemniczy wosk by WWL - podejście pierwsze (konkluzje, test itd. przy podejściu nr2, filmik z nieśmiertelnego programu 4 czyli bidingi, szitingi - niebawem)

 

szyby umyte glass cleanerem no name

RainX

endurance na opony...

 

i skończył się dzień i tak zostaje do następnego razu, wnętrze... no comment. :)

 

EDIT: foto

 

20120226504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek wkońcu umyty :D

 

- piana Autobrite Magifoam + Gloria (nadal nie mogę wyjść z podziwu, że piana potrafi się utrzymać 10 minut a nawet dłużej)

- szampon Presty (super piana :-] )

- wytarty fluffym

- szyby Megs Glass Cleaner

- opony Nielsen Brilance

- plastiki Megs Gold Class

- uszczelki Car Pro Perl

 

Fotka niestety robiona telefonem

 

minitolek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła:

VP Bilberry

P21s power gel

glinka VP yellow

Polishangel Esclate

wosk Polishangel Three hundred sixty.

 

3,5 godziny cały czas na zgiętych nogach... mam dość tych felg... ale efekt chyba ładny :

 

250220122209.jpg

250220122221.jpg

 

jutro nowo zakupiony Endurance na oponki i woskowanie drugiej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek gruntowne odkurzanie i mycie środka a dziś porządne mycie na dwa wiadra + woskowanie :)

 

ręcznie obskoczyłem cleanerem DG 652 całe auto a później Coli 476 - jak kończyłem polerować dach zaczęło padać :x:thumbdown:

 

w dodatku miałem coś załatwić ... i zrobiłem ~100km w deszczu :x szlak by to trafił :/

 

ale przynajmniej miałem okazję wypróbować w końcu 476 :song:

 

szczerze powiedziawszy byłem przygotowany na syzyfową pracę ... 476 twarde w puszce, ciężko się nabierało ale jak tylko trochę poruszałem aplikatorem po lakierze - bajka :shock: wosk chyba od ciepła zaczął się elegancko rozprowadzać i to cieniutka warstewka :good: polerowanie bez najmniejszych problemów, jedynie jak pokryłem woskiem cały bok + dach to z dachu - bo przyschło porządnie, ścierało się troszkę trudniej :)

 

w 35min nawoskowałem i wypolerowałem swoje kombi :-] ale co z tego jak efektu mojej pracy nie widać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr powietrza i wycieraczki.

Umyłem przednią szybę i nałożyłem RainX (niestety niedługo później zaczęło padać).

Chciałem umyć auto na bezdotyku, ale kolejki były takie, że zrezygnowałem.

 

Na mycie pod domem już czasu nie było - urodziny teściowej... :song::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade

 

blade, baaaardzo wydajny, przyjemnie się rozprowadza ;) jestem zadowolony z zakupu, zobaczymy ile posiedzi ;)

 

po dzisiejszym woskowaniu zewnętrznej strony, która jest lakierowana gładka (od wewnątrz jakby rowki :idea: ) dodam do tego, że daje niesamowitą śliskość 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.