Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kuchenka gazowa

 

Popieram. Nigdy nie miałem i mieć nie będę.

 

[ Dodano: 25 Styczeń 2010, 22:28 ]

benzyna też nie pali ;) wszystko zależy jaka :) nie musi być to diesel ;)

 

No teraz mi moja niestety tyle opędzluje - niby tylko 1.4 ale jazda na odcinkach max 5km robi swoje. Dwa wyjazdy po 60 km i na zbiorniku spalanie spada do 8L/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj byłem na imprezie u kontrahenta, potem jechałem z moim vice i jednym z dyrektorów handlowych z firmy i z kontrahentem i mi zrobili detailing wnetrza w wersji upieprzyc co się da...

Mam dywaniki do prania... :-(

Całe szczęscie, że nie żygali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj,bo wczoraj umyłem i nawoskowałem auto,ale myślę,że będzie tu pasowało.

 

Auto wyglądało mniej więcej tak,tragicznie ... :

snb17176x.jpg

 

snb17155x.jpg

 

Doczekałem się paczki i wzięłem za mycie,a przy okazji,że miałem i ciekawości to zrobiłem na masce VSa Collinite 476 i Formula 1 .

 

snb17247x.jpg

 

snb17238x.jpg

 

No i po umyciu i nawoskowaniu wyglądało tak :

 

snb17269x.jpg

 

dsc0710x.jpg

 

dsc0806xk.jpg

 

dsc0706x.jpg

 

dsc0685x.jpg

 

dsc0786x.jpg

 

I na koniec "fajniuśny zapaszek" od Czesława. ;)

 

dsc0800x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, dobrze, że w tą paskudną pogodę znalazłeś czas dla auta. ja też dzisiaj cały dzień testuję nowe środki, głownie z poorboya od kanara.

Aha, jeszcze jedna uwaga. jeśli nie chcesz dostawać na forum zj##ki, to kładź opakowania z woskiem czy czymkolwiek zawsze na szmatce, a nie jak tu: http://img407.imageshack.us/img407/3747/snb17247x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wypolerowałem swojego notebooka :D

 

UC, DC1, DC2, NXT 2.0

 

Elementy nielakierowane plastikowe potraktowałem Hyper Dressingiem

 

Od dzisiaj nie używam lustra...

 

 

Yyyyyyy..... też tak macie ?? Ale myślę, że to przez pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w halo śpiochy czy jak tam ten temat się nazywa zadałem pytanie, myć auto czy go nie myć, a urban napisał że myć, i jak opłukałem go to nadeszła śnieżyca i śnieg myłem a nie auto, dobrze że na plusie było to przynajmniej to nie marzło :) auto wycierałem już pod dachem ale był meksyk okrutny, i pewnie jeszcze rozchoruje się po tym chyba okłady z młodych piersi pomogą :kox:

wypróbowałem szampon GC i rękawice megsa, nawet fajne, bardzo łatwo się płucze tą rękawice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w halo śpiochy czy jak tam ten temat się nazywa zadałem pytanie, myć auto czy go nie myć, a urban napisał że myć, i jak opłukałem go to nadeszła śnieżyca i śnieg myłem a nie auto, dobrze że na plusie było to przynajmniej to nie marzło auto wycierałem już pod dachem ale był meksyk okrutny, i pewnie jeszcze rozchoruje się po tym chyba okłady z młodych piersi pomogą

to na przyszłość pamiętaj, że ja mam do urbana blisko :lol:

no i widać, trzeba uważać kogo się słucha;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.