Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3

:mrgreen:

Ostatnio rozbierałem laptopa (dla mojego ojca, który kiedyś probówał troche czarna magia, a ma dużo więcej doświadczenia ode mnie) i doszedłem do takiego poziomu, że mi żadna śrubka nie została :D

 

Swoją drogą założyłem wczoraj lusterko fotochromowe w Classicu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepchałem kanał odpływowy z podszybia. wyczyściłem i nałożyłem natural looka na karte od swojego auta i scyzoryk od taty :ad:

w ogóle to dupa jestem, bo nie zrobiłem zdjęć jak czyściłem z grubsza niedawno zakupione przeze mnie auto. a byłyby fotki do wiosennej relacji ;/

Camel- mam u siebie elektrochromatyczne/fotochromowe i nie moge sie do niego przyzwyczaić. źle mi sie z nim jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś kupiłem wycieraczki Boscha eco to zrobiły 2 przejazdy po szybie i je oddałem. Skakały jak wściekłe i nic nie zbierały. Pojechałem po Valeo i mam spokój.

 

A w temacie, przygotowałem wczoraj 2 koła do sezonu letniego: dokładne mycie + dresing. Dziś pewnie będą kolejne dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie samą wodą karcherem,wytarcie szyb megsem,środek odkurzony,plastiki NL,skóry Smartwax

Ojca samochód też mycie samą wodą,plastiki APC Nielsen,na to NL,skóry megsem,szyby megs,odkurzenie i to koniec na dziś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przeprowadziłem następujące operacje przy samochodzie:

Wnętrze: odkurzone , progi umyte APC Megs`a

Zewnątrz: Szyby umyte jakimś środkiem z biedronki :oops: a potem nawoskowane Turtel Wax Nano(zastanawiam się czy przednią też nawoskować?). Opony również umyte i nałożony Tyre dressing TW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.