Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rano bezdotyk, później kupiłem nowy sterownik do centralnego, pojechałem kupić felgi (w zasadzie zadatkować) już znowu brudas ale Finesse na deskę poleciał. Teraz szukam opon 205/50/17 i pieniędzy na to wszystko... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi,

Dzięki nawet rurkę pucowałem tak ja w Twoim TDCi'ku była :mrgreen:

 

BTW

Testowałem myjke przy PSB - mrówka - koło galerii. Też jest cieć ale jest 24H więc może wiczorkiem uda się coś zrobic swoimi gratami - napis jest, że nie wolno....ale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, coś ostatnio synchronicznie myjemy ;)

 

odkąd sie dowiedziałem ze na parkingu obok za 5taka mam szlauch i plac do woli... myje auto bez opamiętania co tydzień :)

 

 

Szampon Very Cherry genialnie sie pienie. Zapachu nie czulem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, gdzie masz takie fajne dojście do szlaufa ? :D Bo jak można to chętnie skorzystam i ja. :) Ja wyczaiłem nie dawno W Będzinie bezdotyk elegancki i już któryś raz się wmontowałem na ostatnie końcowe stanowisko i na spokojnie się troche bawiłem. :) Nikogo ni ma,nie widac,żebyło ktoś tam pilnował, napis,że nie wolno swoimi sprzętami myc jest...ale... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, gdzie masz takie fajne dojście do szlaufa ? :D Bo jak można to chętnie skorzystam i ja. :) Ja wyczaiłem nie dawno W Będzinie bezdotyk elegancki i już któryś raz się wmontowałem na ostatnie końcowe stanowisko i na spokojnie się troche bawiłem. :) Nikogo ni ma,nie widac,żebyło ktoś tam pilnował, napis,że nie wolno swoimi sprzętami myc jest...ale... ;)

 

Info na PRIV ;)

 

[ Dodano: 2 Styczeń 2012, 22:30 ]

Domel, gdzie masz takie fajne dojście do szlaufa ? :D Bo jak można to chętnie skorzystam i ja. :) Ja wyczaiłem nie dawno W Będzinie bezdotyk elegancki i już któryś raz się wmontowałem na ostatnie końcowe stanowisko i na spokojnie się troche bawiłem. :) Nikogo ni ma,nie widac,żebyło ktoś tam pilnował, napis,że nie wolno swoimi sprzętami myc jest...ale... ;)

 

Pewnie mowisz o czysto.pl w Bedzinie. http://www.zumi.pl/,,,19.1356859,50.314 ... =50.314248 Tez tam jestem częstym gosciem. Pytam ladnie pana w budce czy moge myc swoimi srodkami i jeszcze mi nie odmowili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.