Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odkurzyłem środek, zatankowałem do pełna i porysowałem cały bok, bo jakiś frajer :zly: w starym rzęchu przy mijance na wąskiej uliczce koniecznie chciał się załapać na nowe lusterko, a że ja nowego nie potrzebuje to musiałem pojechać po krzaczorach :/... trochę się zapędziłem z tym marudzeniem, a to przecież nie ten dział :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wstałem, zjadłem śniadanko... no to co. Czas jechać po flaszeczkę. Wyjeżdzam, obok myjnia, ja taki brudny... no to szybko za atomizer, pędzel, rękawiczki rachu ciachu na myjce całe doły, koła i nadkola, program 1 za 1zł, program 5 za 2zł. No. Czyścioch :mrgreen: Dojeżdzam pod sklep, aut wyschło... :oops: Flaszeczka będzie 3zł droższa bo syf dalej jak był tak był. Wróciłem zadowolony z zestawem 0,7 brunatnego roztworu + 2l odrdzewiacza, szybko dwa wiadra i rękawica... z rozpędu warstweka TurtleWax Extra Gloss... no i teraz jestem gotowy jechać na imprezę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Rano wstałem, zjadłem śniadanko... no to co. Czas jechać po flaszeczkę. Wyjeżdzam, obok myjnia, ja taki brudny... no to szybko za atomizer, pędzel, rękawiczki rachu ciachu na myjce całe doły, koła i nadkola, program 1 za 1zł, program 5 za 2zł. No. Czyścioch :mrgreen: Dojeżdzam pod sklep, aut wyschło... :oops: Flaszeczka będzie 3zł droższa bo syf dalej jak był tak był. Wróciłem zadowolony z zestawem 0,7 brunatnego roztworu + 2l odrdzewiacza, szybko dwa wiadra i rękawica... z rozpędu warstweka TurtleWax Extra Gloss... no i teraz jestem gotowy jechać na imprezę :mrgreen:

 

A jak planujesz z niej wrócić, zważywszy że pewnie będziesz wracał już bez 0,7 brunatnego roztworu? :D - albo przynajmniej nie będziesz go przewoził w butelce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę pierwszy w tym roku który coś zrobił.

 

Już o 11tej zaczęte prace i zaskutkowały tym:

-Gloria

-MagiFoam

-Pędzelek na koła

-Ehrle

-Meg's Last Touch

-Rain X

 

Najczystsze S6 w Małopolsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.