Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że dopiero za 2,5 roku.

Wyobrażacie sobie jak on bedzie wolno jeżdził by auta nie zbrudzic...

Chyba, że ktoś mu zapoda teorie, ze szybko jadace auto nie zdąża sie brudzić... :evil:

 

Fajnie masz... Śmiejesz się z tych których uważasz za słabszych.. Bo nie mam prawka to jestem słabszy..? :? Znam kilka ludzi jeżdżących bez prawka na pewno lepiej od ciebie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znam kilka ludzi jeżdżących bez prawka na pewno lepiej od ciebie.. :D

 

A skąd wiesz, że lepiej jeżdżą od niego ? Nawet go nie znasz i nie widziałeś na oczy więc po czym to oceniasz ?

 

Poza tym jazda bez prawka to naprawdę średni powód do dumy tym bardziej, że zakładam, że są w Twoim wieku (to tylko moje założenie niekoniecznie słuszne, a jeżeli jest prawdziwe, to znałem takich super kierowców bez prawka w tym wieku - część z nich jest już 1m pod ziemią, bo byli tacy pewni siebie, a brakło doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że lepiej jeżdżą od niego ? Nawet go nie znasz i nie widziałeś na oczy więc po czym to oceniasz ?

 

Bo potrafią przypalić lacza i zaciągnąć ręczny pod liceum :kox::lol:

 

No bo przecież nie po tym ,że potrafią na raz przejechać 1000km trasy i mają wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz... Śmiejesz się z tych których uważasz za słabszych.. Bo nie mam prawka to jestem słabszy..? Znam kilka ludzi jeżdżących bez prawka na pewno lepiej od ciebie..

ta, jasne. a gdzie niby się czegoś nauczyłeś, że uważasz się za wcale nie słabszego? fajnie, może potrafisz zaparkować, ale nie chciałbym spotkać kogoś takiego na drodze.

jak dla mnie, to ludzie na kursach na prawko nie powinni mieć możliwości wjazdu do centrum miasta w pierwszych 20h jazd:D a ostatnie 10 ewentualnie mogą okupować centrum.. taka mała dygresja co do "jeżdżących"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostawmy temat jazdy autem.... Te forum jest o pielęgnacji aut... :P

Mimo, że nie zaczęsto jeżdzę tym autem(bo raz w tygodniu, ok 500m+przemieszczanie sie na parkingu pod blokiem) i mam z tego wielką frajdę, to chce o nie dbać jak tylko mogę... Dowiedziałem się że jak zrobie prawko to otrzymam ten samochodzik od rodziców... :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Rafał, mądrościami sypiesz, a dowcipu nie rozróżniasz.

Moją intencją wcale nie było Cię urazić, tylko zażartować, że jak będziesz miał czyste auto, to będziesz wolno jeżdzić, by go nie zbrudzić.

A Ty od razu z mądrością, że pewnie gorzej jeżdżę od Ciebie.

Na pewno też mam mniej czysto w samochodzie niż Ty.

I owszem, przyznaję się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem taki quick detailing wnętrza - w końcu znalazłem na to czas oraz opłukałem auto ciśnieniówką.

 

 

Przemek, przepraszam... ;)

 

A odnośnie tematu to umyłem Naszą Megane i dziadkową Thalie.. :D

Wreszcie są czyste... :P

(Foty może później...)

 

Extra ale z avatarem nie trafiłeś. Zmień go bo już myślałem ,że to Julian to pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, a ja poprę kabula,

kolega 19Urban94, trochę przegiął z awatarem, ja mam bardzo podobny na innych forach motoryzacyjnych ale z racji że tutaj już taki jest to mam inny, ktoś inny już wcześniej taki zajął i rafałek powinien odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ma prawie identyczny i się go nie czepiasz ? Zejdź z chłopaka bo to któryś z kolei temat jak coś Ci nie pasuje.

 

Jesteś daltonistą?Nie widzisz różnicy?

Awatar podkreśla indywidualność na forum i jest znakiem rozpoznawczym.

 

Zejdź z chłopaka bo to któryś z kolei temat jak coś Ci nie pasuje.

 

No nie pasuje jak ktoś piszę bzdury i wstawia różne idiotyzmy w podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Równie dobrze moge tu wkleić avatar juliana,czego nie chce mi się teraz robić,i zapytać jak to możliwe że nie widzisz różnicy. Anyway,kończąc ta jałową dyskusje,przypominam że na forum panuje równouprawnienie,i dopóki sam zainteresowany, czyli Julek nie wyrazi sprzeciwu,nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę ,że nie widzę różnicy - różnica jest ale obydwa są dość podobne i podczas przewijania forum (np w celu dotarcia do ostatniej wypowiedzi) zaczyna się wszystko mieszać bo kiedy od kilku miesięcy jestem przyzwyczajony ,że taki awatar ma julian to patrzę tylko kątem oka na lewo a mój wzrok skupia się na wypowiedzi. Po przyzwyczajeniu się to mija ale na początku jest niewygodne.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to je**e, przepraszam, za brzydkie słowo. póki ktoś nie zwędzi mojego avatara to luz, nawet się dziwiłem, że do tej pory jest tak mało podobnych, w końcu tematyka forum aż się prosi o taki znaczek.

poza tym moje krople są po carbonie kładzionym po HDC i są dzięki temu unikatowe :lol::kox:

 

[ Dodano: 18 Styczeń 2010, 17:28 ]

btw. Evo fajny podpis masz w stopce, taki subtelny głos rozsądku ;)

a ja dzisiaj spłukałem pierwszy raz od 3 tygodni swojego świntucha, ale tylko wodą na ciśnieniowej, wosk wygląda, jak by z 3 warstw colli były jeszcze 2, więc luz. ponad to udało mi się ogarnąc wnętrze, jestem zajarany zapachem i skutecznością Z Vinyl, super środek, ale pioruńsko drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.