Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

DawPi,

ja kołpaków nie zakładam- zima to zima a zadbana stalówka lepsza niż kołpak z brudna felgą pod spodem (nie podejrzewam cie oczywiscie ze nie bedziesz myl felg pod kolpakami ) :kox:

 

Domel, ładnie się foka prezentuje, ale mnie razi okropnie na maksa lśniąca opona a nadkole niedomyte :?

nie jestem fanem takiego efektu na oponie ale w połączeniu z czystym i czarnym nadkolem jeszcze ujdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, Pewnie, że nie 100 razy ładnie będzie bez nich. W przypadku tego auta to będzie jakoś zalatywało festynem.

W niemczech nikt nie patrzy za kołpakami na zimę tam auta po 300tys zł smigają na stalówkach i jest ok.

Ja gdybym nie dostał do mondeo zimowego zestawu alusów to bym założył tylko ładne stalówki i koniec.

Moim zadniem szkoda kasy na kołpaki do tego auta lepiej przeznacz tą kasę na przyjemniejsze rzeczy.

 

Przy swoich umyłem dzisiaj szyby, wlałem płyn do spryskiwaczy i wszystkie trzy wymyłem. Fajne, ze jeszcze jest taka możliwość targa ale da radę wytrzymać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Domel, ładnie się foka prezentuje, ale mnie razi okropnie na maksa lśniąca opona a nadkole niedomyte :?

nie jestem fanem takiego efektu na oponie ale w połączeniu z czystym i czarnym nadkolem jeszcze ujdzie :mrgreen:

zgadza sie :) ale to juz temat na wiosne :) teraz przez ta juz zerowa temperatura nielsen mi sechł 2 dni... koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc piszę tylko to co widziałem.
To widzę, że mało widziałeś to są marginalne przypadki, Niemcy gubią na drogach /autostradach/ kołpaki i resztę szybko zdejmują, ale w najbliższym sklepia kupują następny komplet bardzo szybko kupują... :D

nie którzy maja na tym zarobek-w Poznaniu na giełdzie samochodowej stoi od paru dobrych lat dziadek który zbiera kołpaki które odpadły ludzia na naszych kochanych dziurawych drogach(rowerek ma cały obwieszony plus płachta na ziemi) i sprzedaje pojedyncze sztuki-a swoja droga ostatnio jechałem z kolega i w pewnym momencie krzyczy abym sie zatrzymał :wallbash: daje po hamulcach ,kumpel wyskakuje i leci do rowu i co przyniósł ????nowy orginalny kołpak od VW -wystawił na allegro i na browarek miał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem olej, poszły zimówki, a dzisiaj skończyłem kuchenne rewolucje II, FK1000+ Nielsen Brillance, niech czekają do wiosny :)

ps. Żona weekend na uczelni jak by się ktoś pytał, nie zniosła by tego :kox:

p1170151.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1170155.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniales mi tym postem ze musze swoje Dezenty V wyczyscic, bo na razie tylko przelacialem aktywna piana i poszly na regał.

 

A w planach jest porzadne mycie + CG Wheel Guard ;)

 

Chociaz nie wiem czy nie malnąć ich na biało na przyszly sezon. Albo na jakas czerwien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.