Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, Jeździsz zimą tak nisko? Zderzak nie kwalifikuje się później do malowania/ wymiany? :o

 

Nisko, nie nisko, wydaje mi się że będzie optymalnie :)

 

Zderzak nie powinien nosić śladów zimy, nie zapuszczam się w jakieś podejrzane tereny, wolę z buta podejść kawałek, nie dojeżdżam do krawężników, także powinien przetrwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prada nie dziś, ale ostatnio :)

Auto umyte na myjni bezdotykowej + wiadro z szamponem DG.

Parę dni przed myciem został nałożony DG #601+105, na opony i plastiki CarPro Perl a po umyciu na lakier dołożyłem jeszcze Track Claw.

Zdjęcia na szybko zrobione telefonem.

 

Zdjcie0354.jpg

Zdjcie0355.jpg

Zdjcie0357.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj - auto dostało zimowy setup (na jakimś porządnym sprzęcie trzeba przepalać, nie?:P). Tj. opony 205/55 R16 91H Vredestein Snowtrack 3 plus czarne fordowskie stalówki - kołpaki już mam zamówione. Oraz zrobiłem zimowy przegląd za 30zł sprawdzający 37 elementów auta. Ponoć. ;) ale aku podładowali, więc OK. :D

Choć przyznam, że i na stalówkach nie wygląda źle:

 

pre_1321030938__img-20111111-00051.jpg

 

pre_1321030950__img-20111111-00052.jpg

 

A jako, że należę do tych 3% ludzi 'przeklętych', co widzi takie kwiatki to załączam fotki z moich polowań w ASO Forda:

pre_1321031008__img-20111110-00046.jpg

pre_1321031018__img-20111110-00047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wiadra z szamponem big apple od rise and shine- super zapach :)

 

Później QD i zająłem się kołami na zimę.. Było ciężko i efektu dla mnie nie zadowalający.. Felgi pewnie nigdy od środka nie myte.. W ruch poszedł attack, blue gel 1:4, nafta, ironx.. Nie miałem ze sobą butelki blue gel'a, bo może nie rozcieńczony by pomógł.. Na wiosnę spróbuje :D

 

Attack:

 

89003101.th.jpg

 

Po 3 razach blue gel:

 

60847259.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.