Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja ogarnąłem się w 3k w samych felgach (nie są to miekkie fejki jak roty, ale też nie są to japonskie kute Volki) + używki michelin pilot sport

co do krawężników, to ja już nawet opanowałem specjalną technikę podjazdu pod nie, nie podjeżdżam pod te wyższe, oprócz tego przy parkowaniu zawsze jedno albo drugie lusterko w dół (felgi wystają poza obrys, więc ładnie widać) i parkuje na milimetry przy krawężniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dacie 10k na felgi to zrobię podmiankę :roll: Nie będę kaleczył auta budżetowymi oponami i chińskimi 18stkami, żeby się zamknąć w 5k. Jeśli już to Ultraleggera w czarny mat postawiona na porządne Federale, żeby można było lepiej polatać po winklach. Może jak wreszcie w coś wygram to uda się wcielić plan w życie. A

 

nikt ci nic nie da, sam musisz na nie zarobić

wystarczyśledzić np. allegro, ebay

 

takie koła trzeba było brać

http://moto.allegro.pl/felgi-kola-19-vw ... 88787.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałem nad tym, co ja biedny zrobie jak spadnie śnieg.

Rozważałem zakup samych opon 205/55/16 lub stalówki + 195/65/15

 

Ostatnio upolowałem prawie nowe felgi w przyzwoitej cenie.

Wszytko stało sie jasne "Kup teraz" :mrgreen:

GY UltraGrip 8 już zamówione, ciekawe jak sie będą spisywać.

 

Co ciekawie, dużo mniej wydam niż gdybym kupił same opony 16'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krz_p, zobaczymy jak się potoczą pewne sprawy, ale jak dobrze, to może uda się na takie coś na wiosnę wyklaskać trochę grosza :good:

 

kamil, ja podjeżdżać nie podjeżdżam w ogóle, wszędzie drogi i parkingi stoją otworem. Musiałem zawadzić w jakimś makdrajwie albo innym ustrojstwie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mycie mixem luxury Suds Shampoo + megs ultimate wash & wax + apc

2. felgi - attack, VP blue gel wheel cleaner, nafta, ironix

3. glinka VP yellow

4. przelecialem fg 500 + sf 4000

 

wyczerpany wróciłem do domu...

 

jutro walcze dalej... plan

lakier- SRP + CG WMF + 2 x 476

plastiki i opony- AG bumper care + VP traditional tyre

środek- odkurzacz, apc + PB NL

 

Życzcie mi szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tylko komplet felg zimowych przygotowany do założenia

 

lekarze to:

VP Blue

potem VP Citrus Tar&Bug Remover

IronX

 

następnie VP Achilles Prep i wisienka na torcie - 2x PB Wheel Sealant 8-)

 

przy okazji zrobiłem sobie porównanie VP Blue 1:5 vs Autobrite Cherry Acid 1:5 i VP bije na głowę tego kwasiciela... :o

 

czas: 4h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem położyć 'wycieraczkę' od 4nano oraz odświeżyć środek nowo zakupionymi zabawkami - najpierw Glass & Metal Cleaner, potem przetarcie IPA i na koniec Premium Vision. Skończyło się na wycieraczce na przednią oraz dwie przednie boczne szyby. Reszta szybek wymyta oraz wypolerowana płynem do szyb od Megsa.

 

W środku już było więcej zabawy, bo najpierw wymyłem plastki SV Plastic Wash (fajny zapach), a potem zabezpieczyłem SV Protection. Do tego mini pędzelkowanie w środku. :kox:

 

Czas: 5h.

 

P.s. najbardziej jestem ciekaw tej nano wycieraczki. Obym ją dobrze położył. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj walczyłem z tymi

fel1.jpg

fel2.jpg

 

Jeden sezon nie czyszczone felgi od środka (od kwietnia do wczoraj). Najpierw APC, potem APC (mocne steżenia), potem kwas fosforowy, potem Tar remover, Karcher, tu takie stężenia tu takie, tu pocekać tu posmarować, to pędzel tu coś tam... i co? Jak smoła została (widać na drugiej focie przy wewnętrznym rancie) tak została, nie mam pojęcia co to i jak to usunąć... ogólnie nie wiele się chciało usuwać z tych felg... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.