Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To auto już dawno pewnie zostało przerobione na żyletki.

Zresztą jeśli było ubezpieczone to nie ma się czym martwić :D

Na dobre wyszło bo sprzedaż tego cuda nastręcza sporo kłopotów , wiem z autopsii.

 

Wczoraj musiałem zaparkować obok bloku jako, że jestem poza domem. Dziś przez 20 minut "podziwiałem" odpryski/rysy na drzwiach (tak jest, na dwóch - po jednych z każdej strony) mojego samochodu powstałych na parkingu na skutek nie pieprzenia się z wysiadaniem kierowców z aut stojących obok ;/

Mnie gdyby ktoś zrobił coś takiego to od razu bym wiedział co dalej robić :evil:

Szybko bym nauczył buraków szanować cudzą własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja z racji tego że moj stał bidulek cały tydzień, to "relaksacyjna przejażdżka " S8 do Wyszkowa i z powrotem, tylko "for fun". 1/3 baku out no i troche hałasu też porobiłem

 

super :good: pewnie wiele osób na trasie się oglądało :-] ja jutro jade na działkę dokończyć poldka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja z racji tego że moj stał bidulek cały tydzień, to "relaksacyjna przejażdżka " S8 do Wyszkowa i z powrotem, tylko "for fun". 1/3 baku out no i troche hałasu też porobiłem :-]

 

I mnie nie zabrałeś :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była akcja bezdotyk. Atakowałem pianą żeby się pozbyć resztek wosku, FK w niektórych miejscach nie dawał za wygraną.

 

jutro cieżki dzień

 

[ Dodano: 9 Lipiec 2011, 11:59 ]

nooo i połowa dnia za mną, autko umyte wyglinkowane, dwa razy SRP i for fun jeszcze DC2.... Teraz czeka sobie w cieniu, zaraz będe robił szyby i ... wygrane albo raczej wylosowane 4nano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruntowne mycie i woskowanie felg + dresingi na opony

(vp bilberry, sonax extreme do felg, ipa, fk1000p, nielsen brilance)

 

Mycie i usuniecie smoly i innego syfu z nadkoli + zabezpiecznie

(apc pb, renovo, fk trim restorer)

 

p70901253.th.jpgp70901275.th.jpgp70901297.th.jpgp709013412.th.jpgp709013513.th.jpgp709013816.th.jpg

 

p709014018.th.jpgp709017654.th.jpgp709017856.th.jpgp709018058.th.jpgp709014119.th.jpgp709014220.th.jpg

 

p709016038.th.jpgp709016240.th.jpgp709016745.th.jpgp709017048.th.jpgp709017452.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny felunek, no i teraz wygląda konkret. Szkoda tylko, że ranty przytarte...

Malowałeś zaciski? Jeśli tak to czym i jak się sprawdza?

 

Dzięki. Felunek przytarty, jazda i parkowania w miescie robi swoje a opona 195/40/16 nie wybacza bledow... wystarczy wiekszy kamien do uszkodzen.

Zaciski malowane prawie 2 lata temu. Hammeritem, odziwo niezle sie trzyma (na bebnach duzo gorzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.