Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio myjąc Thalie dziadka :ad: , policja weszła na podwórze, gdyż sąsiadka zastawiła takiemu jednemu gościowi garaż... Po rozmówieniu się z nią podeszli do mnie i powiedzieli:

- Młody jak umyjesz juz to cacko to weź jakoś usuń tą piane - spłukując ją do jakiegoś odpływu, co by sie ludzie nie czepiali

- Ja tam do nich mowie no dobra.. (A przyznam, że na poczatku sam sie balem o to ze dostane mandat ...)

No i poszli sobie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przed wczoraj odpicowałem moją madzie (mycie, glinka, cleaner, 1xAutogylm SRP, 2xColi 476), dzisiaj z braku czasu dopieściłem tylko szyby. Jutro wezmę się za progi i kokpit :mrgreen: a jak starczy czasu to jeszcze punciaka starszej wyszoruje... :-]

 

...i wszystko by było cacy gdyby nie to błoto na ulicy... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik nie przeginaj odpuść sobie choć do jutra

wygrałeś. wszyscy wygrali;p

zrobiłem dzisiaj, ale tylko ciśnieniowką go pomęczyłem, co i tak duuuzo zmieniło:D ale jak widziałem ludzi używających szczotki na lakierze i jeszcze na pół sucho, to nóż w kieszeni.. ale święta są a autko się błyszczy:D wam tez polecam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal, ale ta kolejka do myjni dlatego, bo dwoma wiadrami zastawiłeś stanowiska?

 

Ja też mam niedaleko siebie ręczną myjnię bezdotykową.... Przegląd samochodów sąsiadów mozna zrobić...

 

Ja sobie swoje w wigilie umyłem, wczoraj jeszcze tylko opony pociagnąłem Replenishem DOL, i w sumie to jak wjechałem dzisiaj na firmę, to każdy się mnie pytał czemu mam takie czyste auto.

 

Julian, aż 3 warstwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto prognoza pogody na 16 dni, aby można było zaplanować prace przy samochodzie! :)

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

Oto prognoza pogody na cały sezon, aby można było zaplanować zakupy kosmetyków! ;)

http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/ ... zonowa.htm

 

:mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.