Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiś gnojek zrobił mi 1m ryse na skodzie pod moim domem :/ Grande na farta nie było , bo tata w pracy :) , Rysę udało mi się usunąć SmartPolishem i ucieszyłem się że nie muszę auta do lakierni oddać ;) Jednak jak sie przyjrzeć z odległości 10cm i wpatrywać 5minut to dopiero się tą ryskę zobaczy :D Bo został delikatny ślad który zobaczy tylko maniak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mondeo opłukane na bez dotyku.

ps.

Wesol, Zobaczy maniak nie maniak za takie coś to po prostu ręce upieprzyć i się z nim nie pieścić. Najgorsi są właśnie tacy nie stać ich na auto a czyjeś bardo łatwo psuć. Ja właśnie ostatnio w Lesznie stałem na parkingu bo mama poszła po buty i koło mnie staną facet koło 40 pugiem 407. I szło dwóch łebków i mu kluczem do drzwi po całej masce. Pewnie kto inny by nie zareagował. Ale nie ja wyskoczyłem z auta i łebka za szmaty. Prawie się popłakał, a jak przyszedł właściciel to musiałem go odsuwać bo by wpieprzył mu jeszcze. Ale przyjechała policja, łepek dostał mandat i ma zwrócić za koszt malowania.

Dobrze, że siedziałem w aucie bo jak by mi w mondeo poszedł po masce to bym się naprawdę nie pieprzył spuścił bym mu po prostu wpierdziel na ulicy. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard, ja mieszkam w domku i mam auta na działce wiec nikt ich nie tyka, ale jak jezdze do dziewczyny i patrze pod blokami na auta to najczesciej maski podrapane i boki aut po całej długości. Chodza takie czuby i rysują auta bo on nie ma, chciałem kupic mazde mx5 ale przeciez z takimi debilami na ulicach to bede miał pocięty dach pod blokiem ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jestem zadowolony , bo myślałem że to rysa do podkładu , ale jak smartem potarłem z całej siły i znikło to banana miałem :D Gorszą sytuacje miałem z Grande , na parkingu stały same brudne i zaniedbane auta ,a moje punto pięknie i wylizane stało prawidłowo i nie przeszkadzało nikomu , jednak myliłem się jak wróciłem zastałem 3/4 wozu porysowanego , Maska zderzak , cały bok , myślałem że się rozpłaczę , ale dobrze że AC mam. Sprawa też była na policji , ale nikogo nie złapali. Mam nauczkę , bo raz nie zaparkowałem na strzeżonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze staje tylko i wyłącznie na strzeżonych chyba że siedzę w aucie. Jak kiedyś już pisałem mieszkam w bardzo spokojnej okolicy, praktycznie na obrzeżach miasteczka, ale ile razy nie przyjadę na hate to zawsze wyjdę otworzyć bramę i wjechać na podwórko. Zawsze się z tego sąsiedzi śmieją, ale ja po prostu wole ustrzec się przed debilizmem ludzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka KA wylądowała na aucie, tylko kurde strasznie ciężko było ją oderwać i jednak literka jest krzywo...

 

Przy okazji umyłem #901 a jutro poleci druga warstwa DJ BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawie cały dzień przy "mojej" ;)

Na początek nie firmowa piana 1:40 - Marolexem Auto Washer, następnie szampon Nigrin (aaa, oczywiście na 2 wiadra od kąd jestem na forum), AG SRP, po czterech godzinkach Collinite 915 :D , plastiki zewnętrzne Meguiars Ultimate Protectant, oponki Blag Auto Landu, feleczki FK1000P.

A jutro tata podstawia "swoją" taką samą tylko czerwoną :D Ale super :acute:

Niestety foto nie mam bo nie mam aparatu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.