Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

opony ostatni raz Turtle wax gel :thumbdown:
Chodzi o zel do opon? Jesli tak to ktory dokladnie? Mialem ten w zielonej butelce z serii platinum i calkiem dobrze go wspominam. Uwazam ze jest to konkurencyjny srodek nawet w stosunku do tych "markowych". Nie wiem nawet czy go znow nie kupie bo dressing do opon ktory mam teraz chociaz daje ladne wykonczenie to tej wiosny zaliczyl kilka wpadek z trwaloscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony ostatni raz Turtle wax gel :thumbdown:
Chodzi o zel do opon? Jesli tak to ktory dokladnie? Mialem ten w zielonej butelce z serii platinum i calkiem dobrze go wspominam. Uwazam ze jest to konkurencyjny srodek nawet w stosunku do tych "markowych". Nie wiem nawet czy go znow nie kupie bo dressing do opon ktory mam teraz chociaz daje ladne wykonczenie to tej wiosny zaliczyl kilka wpadek z trwaloscia.

 

też mam tego TW i uważam że Endurance od Megsa go bije na głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrl, chodzi Ci o ten gel ?

http://www.autokosmetyki.pl/extreme_nan ... ,p230.html

 

czy ten?

http://www.autokosmetyki.pl/platinum_re ... ,p154.html

 

bo ten pierwszy jest fajny sama go używam i jest ok, jest trwalszy niż ten drugi :)

 

 

Tolek opłukany potem QD Smartdetail, umyte szyby od wewnątrz i był na myciu podwozia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem auto po glinkowaniu i zabrałem się za korektę najbardziej irytującego lakieru na Świecie- cienki i miękki Suzuki.

 

Mnie w najbliższym czasie czekają obcierki w nowym SWIFT'cie lakier dobrze wygląda po Black Hole'u :good: (ten taki srebrno-złoty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprałem punciaka i 3 mniejsze dywaniki do domu. Całość zajęła mi 10h :kox: Jeśli w aucie było palone odpuśćcie sobie pranie, lepiej to zlecić komuś zaufanemu, ja ledwo co chodzę tak mnie wszystko boli :zly: Następnym razem będzie jednak krócej, bo nie obeznany ze sprzętem i jego wydajnością 3 razy biegałem po wagę i chemie do prania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie wstępne - APC Poorboy`s stężenie ok. 1:10, czyszczenie i mycie felg oraz nadkoli, czyszczenie zawiasów w drzwiach - APC Pooroby`s 1:5, płukanie wodą;

Mycie DJ BTBM, wycieranie do sucha mikrofibrami, QD Megsa Last touch.

Szybki wyczyszczone Megsem Glass Cleaner, w środku wyodkurzane i poszedł zapach Poorboys`a PinaColada. Całość zajęła mi ok 6 godzin :-]

Tylko te listwy "a la chrom mnie wnerwiają, nie mogę ich niczym doczyścić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skręciłem swoje 2 częściowe BBSy po kompletnej odnowie lakierniczej którą przeprowadziłem z resztą sam z kolegą, wrzucę jakąś fotorelacje na dniach. Dzisiaj wskoczyły opony na felgi, po przywiezieniu umyłem je gold classem + pędzelek do zakamarków, wytarłem do sucha, na opony poszedł PB trim restorer, na felgi politura DC2 od megsa i felgi czekają na jutro aż umyje autko i wrzucę letni setup. Oprócz tego wyczyściłem i zregenerowałem projektory. Jutro porządne mycie z woskowaniem... :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane wczoraj:

-wnętrze: APC, pędzelki, trim resorter, odkurzacz.

-zewnętrze: mycie nielsen shampers + rękawica z frędzelkami, APC, szyby K2 model Jakiś tam, na opony Bold 'n bright, plastiki zew. przetarte ponownie SAS, który się wyśmienicie trzyma lusterek i panelu wokół rejestraci na tylnej klapie, a z listwami tylnymi i bocznymi niestety gorzej... :? wie ktoś jaka moze być tego przyczyna?

 

Courier wczoraj: środek tym samym co Megi, zewnątrz tym samym co Megane ale bez środków na opony i plastiki-brakło czasu. A dziś pierwsza próba korekty lakieru na kawałkach maski-jako poligon. twardy lakier-napewno nie ori-więc nie ma i nie bedzie łatwo. Ale juz opatentowałem najskuteczniejszą kompinacje kolejnych padów i past. Zdjęcia kiedy indziej-może kiedyś opiszę cały projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.