Skocz do zawartości

Nielsen Nap Low Foam


czaptan

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka,

 

Jako, ze tutaj najczesciej przewijały się produkty do tapicerki w pracy recznej valetpro heavy cleaner albo Nielsen low foam.

 

A, ze ja nie dostałem odpowiedzi, co wybrac, to kupilem oba produkty i przed uzyciem wolalem zrobic test na dywanie domowym,

 

a wiec zrobilem sobie test na dywanie i do auta zdecydowanie NIELSEN LOW FOAM do pracy recznej.

 

Mam nadzieje, ze sie przyda

 

 

Nastepnym razem przetestuje DywanLux'a vs Nielsen Low Foam na tapicerce samochodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj przyszła paczka właśnie z Nielsen Nap Low Foam ;) jako ze jest to moje pierwsze podejście do tego produktu postanowiłem zrobić test.

 

Może nie jest ta tapicerka samochodowa, ale chciałem sprawdzić wcześniej na czymś "bezpiecznym" ;D

Stężenie książkowe czyli 1:10

 

Tak to wyglądało przed praniem:

SAM5163JP_aaqxrqw.jpg

 

Leci taśma:

SAM5164JP_aaqxrqs.jpg

 

A oto efekty:

SAM5166JP_aaqxrqq.jpg

 

SAM5171JP_aaqxxpp.jpg

 

SAM5177JP_aaqxxph.jpg

 

SAM5178JP_aaqxxps.jpg

 

Nie obyło sie bez pomocy właściciela ;D

SAM5173JP_aaqxxpx.jpg

 

I Finał ;)

 

Jutro mogę śmiało czyścić tapicerke w samochodzie ;)

Po dzisiejszym teście śmiało polecam Nielsena, jak dla mnie zdał egzamin

Pozdrawiam

 

SAM5188JP_aaqxxpn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny test. :) Mnie Nap Low Foam "kupił" na tyle, że nie mam potrzeby kupowania innego środka i do ręcznych przepierek, i do prania ekstrakcyjnego. Świetny zapach, wysoka skuteczność, brak plam. Chwilowo miałem środek do prania ekstrakcyjnego Karchera i stwierdzam, że skuteczność ma porównywalną, ale nie pozostawia ładnego zapachu i za przeproszeniem g... się pieni, co mi osobiście przeszkadzało w pracy. Na szczęście już go skończyłem i muszę się wybrać po całą pięciolitrową bańkę Nielsena, która kosztuje mniej niż dwa litry Karchera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Godzinę temu, Thomas napisał:

Nielsen nap low jest fajny ,ale wg mnie lepiej daje sobie radę Valet Pro Classic carpet cleaner , ładniejszy zapach IMO oraz lepsze działanie.

 

Serio? No toś mnie ucieszył, bo właśnie zakupiłem ValtePro do przetestowania. Na Nielsena złego słowa nie powiem, bo doczyścił to co czyściłem Prestone i K2 Tapis.

Może w weekend znajdę czas na kanapę w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomas napisał:

Nielsen nap low jest fajny ,ale wg mnie lepiej daje sobie radę Valet Pro Classic carpet cleaner , ładniejszy zapach IMO oraz lepsze działanie.

A cena? ;) Pięć litrów Nielsena za 70 zł to jest napad na bank :) Moja mama już nigdy nie wezwie tych etatowych praczy, bo mam lekko dwuletni zapas dla jej kompletu wypoczynkowego z alcantary. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kedar  wg mnie (a już trochę aut wyprałem w różnym stopniu zabrudzenia) lepiej radzi sobie z brudem, jestem pozytywnie zaskoczony tym produktem, chociaż nie testowałem wersji Heavy jeszcze,która z założenia ma jeszcze lepsze działanie ;)

 

Mam LCK równiez ,ale wg obiegowej super opinii, nie jestem do niego przekonany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem jakiś czas temu Nielsena Nap Low Foam. Skuteczny jak cholera. Wyprałem nim ostatnio cały dywan oraz brudną kanapę. Rozcieńczenie 1:4. Dobrze namoczyłem praną powierzchnię a nadmiar dokładnie ściągnąłem odkurzaczem. Możliwe że nie było aż takiej potrzeby rozcieńczyć chemii tak bardzo, aczkolwiek dmuchałem na zimno patrząc na wygląd pacjentów :)

Pytanie. Zamierzam kupić lepszy odkurzacz piorący. Nie chciałbym dodatkowo wydawać pieniędzy na pre-spray. Nielsen radzi sobie dosyć dobrze z zabrudzeniami. Czy można zastąpić zwykły pre-spray właśnie Nap Low? A potem płukankę odkurzaczem zrobić z chemią np: Chemspec Liquid Formula 90? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.