Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak można byc takim idiotom? :wallbash:

Osobiście w niektórych sytuacjach jak wyprzedza miedzy autami to bym chyba wyszedł i go nauczył normalnej jazdy. Nie mówie, można poszaleć ale nie wtedy jak jest tak duży ruch.

Teraz tylko czekać aż zainteresuje się tym policja, o ile zdąży :idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, zwykły mistrz prostej

... :idea:

 

w większości przypadków że nie doszło do kolizji to tylko zasługa normalnych kierowców.

abstrahując od tego że cała jego jazda nie mieści się w żadnych zdroworozsądkowych ramach, to ja żadnych krytycznych momentów na filmie się nie dopatrzyłem...

EDIT: zobaczyłem co się działo od 9tej minuty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że driver przedni i wyczucie auta ma...

 

Raczej w większości przypadków farci.

Szczerze, to mam nadzieje, że rozbije się poza zabudowanym sam, na drzewie i karetka nie będzie się spieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mam nadzieje, że rozbije się poza zabudowanym sam, na drzewie i karetka nie będzie się spieszyć.

+1, jak się chce gość wyszaleć to niech weźmie udział w jakiejś amatorskiej imprezie na zamkniętym torze i niech pokaże na co go stać, jak na razie to widać po prostu szpan i brak wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie byli i będą. Tylko większość jeździ traktorami albo innymi pojazdami o mocy do 65KM. Ten pewnie zrobił jakąś babcie "na wnuczka" i za te parę/paręnaście tyś "zdobył" M'kę. Co do rejestracji to : S2 YBKI (możliwe, że to naklejka). Myślę, że do końca przyszłego tyg. go namierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Frogu, bananek wilanowski, zwykła spierdolina, znana warszawskim amatorom nocnego upalania.

 

tutaj macie jego mordę na filmiku z 2009 i głos do analizy porównawczej smile.gif

 

(od 3:29)

 

a tu jeszcze starszy film:

 

 

i ten sam głos

 

furious rider o. g.

 

jak małego siurka trzeba mieć, żeby wymyślić sobie taką ksywkę? albo jak zjebane relacje z mamunią i tatuniem?

 

damianTDCi, Haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w większości przypadków farci

Farta to się ma raz, czasem dwa, za trzecim razem to już są umiejętności ;)

 

Mając takie auto zapewne ja, Ty oraz większość osób z tego forum wykazałaby się podobnymi umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności się ma na torze nie w mieście, takie manewry na dobrze zestrojonym aucie jakim jest M3 są proste dla każdego. Niech jedzie na Nurburgring pokazać ile potrafi i to nagra.

Ciekawi mnie co na to policja bo na pewno się tym zainteresuje, ale jeszcze trzeba udowodnić kto jechał tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.