Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obejrzałem "Będzie pan zadowolony" no i w sumie co można powiedzieć na temat akurat jednego odcinka..... "hahahah NIE".

 

Zawleczka jak najbardziej prawdopodobna - jak widać z tym problemu nie było.

 

Przetarty kabel od czujnika ręcznego - to już jest trochę naciągane ale prawdopodobne i względne do przyjęcia.

 

Przetarty kabel przewodu wzbudzenia pod plastikową osłoną :lol: -polecieli z tematem na grubo. To się nie ma prawa przetrzeć w samochodzie co ma ze 20 lat a to jest prawie nowy, nawet żaden gryzoń się tam chyba za bardzo nie wciśnie. :o

 

Czas pracy - mniej niż 3h, 150zł :lol:

 

Dobrze pomyślane, szkoda tylko że żeby tyle zapłacić i tyle czasu robić to musiała by to robić ta osoba która to wymyśliła. No nie ma siły żeby ktoś wykluczył kilka elementów i przeleciał całą wiązkę w tak krótkim czasie w przypadku problemów z elektryką i to nawet nie podłączając pod kompa bo to już kosztuje 50-100zł. :dontknow:

 

"Usterka" trzymała zdecydowanie wyższy poziom bo ja tu nie wróżę szybko mechanika który zrobi im te absolutne z pupy awarie i to najlepiej za pół darmo, bo idąc tym tokiem rozumowania, jeśli ja akurat mam obecnie problem z kontrolką ładowania (zaświeca się na sek, raz na dzień lub tydzień, trzeba się tym zająć żeby w trasie nie złapało), to ich specmajster to powinien zdiagnozować w 15min a naprawa powinna kosztować nie więcej niż 30zł :evil:

 

Najlepiej jakby podstawili Lagunę II z włączającym się trybem awaryjnym do kogoś kto nie miał pojęcia co to jest, bo nawet mając program diagnostyczny do renówki można strzelać jak głupi i wymienić na nowe kilka elementów cenione od 300zł kończąc na 2000zł... a powodem też mógłby być przetarty kabel a ich jest tam spoooooooro. No ale na logikę programu pewnie czas naprawy 1h, koszt 50zł :kox:

 

Oczywiście o usterkach z układem paliwowym w IDE nie wspomnę bo byłby to odcinek sezonu :D

 

Co do Emila i tam tej walki fotoradarów to też mam mocno mieszane uczucia, bo tak jak już kiedyś wspominałem po cholere robić koło dupy komuś kto tylko i wyłącznie robi to co mu karzą a jak nie to out i jeszcze dodatkowo mu uprzykrzać życie.

 

TO tak samo jakby zrobić cykl programów o sprzedawczyniach w sklepie że myją mięso albo sprzedają przeterminowane towary i też im robić koło dupy, albo płacenie mandatów groszami co tylko i wyłącznie denerwuję ludzi w kolejce i panią za ladą a odpowiedzialni za to mają tylko ubaw po pachy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka dni temu, gdy byłem w serwisie samochodowym, pewna pani weszła do środka i poprosiła o część 710.

Zdziwieni patrzyliśmy jeden na drugiego, aż wreszcie moment konsternacji przerwał jeden z mechaników samochodowych, pytając:

 

- A co znaczy część 710?

 

Kobieta odpowiedziała:

- No wie pan, to taka mała część na samym środku silnika - gdzieś się zawieruszyła, więc potrzebuję nową.

 

 

Mechanik nie dawał za wygraną i pytał dalej:

- A do czego jest ona używana?

 

Kobieta odpowiedziała że nie ma pojęcia, ale pamięta dobrze że na samym środku silnika zawsze ją widziała. Mechanik podał kartkę papieru i ołówek, prosząc by pani narysowała jak ta konkretna część wygląda i wtedy może on będzie potrafił jej pomóc. Kobieta nakreślila około 6-centymetrowy okrąg, a następnie wpisała do niego 710. Acha, uśmiechnięty mechanik przytaknął głową - już wiem...

 

 

Zobacz część 710: http://luckycrown.ovh.org/images/news/710.jpg

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kochająca żona i jej "czarny humor". Odebrałem wyniki morfologii krwi. Patrzę i kurcze coś jest nie tak, bo wiele wskaźników jest poniżej normy ( w poniedziałek idę do lek )...cholera wie, chyba jakiejś anemii się nabawiłem :/ . Przychodzę do domu, mówię do żony,że mam jakieś dziwne wyniki, a ona na "pocieszenie" wstaje od laptopa i mówi..."siadaj, poszukaj sobie trumny" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.