Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:/ ależ niefart,ale tak to już jest niestety z tym sportem.

Ale z kaskami to fakt,trzeba mieć i nie ma zmiłuj,na dobrą sprawę mam dziś swoją 2gą rocznicę wypadku,gdybym nie miał wtedy kasku,to... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeszcze czlowiek byl glupim gierojem i jezdzil bez kasku, to przywalilem glowa o lod, mialem lekki reset 2 minutowy. Kolega przylapal pietami stok, w efekcie przywalil tylem glowy o lod- 2 godziny widzial na zielono, drugi kolega walnal o lodowa kule przez co mial reset troche dluzszy bo 2 godziny. Na szczescie od tego czasu wszyscy jezdzimy w kaskach, a jak mi jakis czlowiek na nauki jazdy na desce przychodzi bez kasku podpisuje zgode ze jezdzi na wlasna odpowiedzialnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

desce przychodzi bez kasku

To to już w ogóle,jak siedziałem na SORze to się naoglądałem nawet takich urazowców niby z oślej łączki,a przyjeżdżali karetką ze wstrząsem mózgu.

Ja to w ogóle miałem crash,w sumie pierwszy poważny w 14letniej karierze,że ludzie jadący wyciągiem mi wzywali TOPR,bo widzieli,że raczej sam już nie zjadę...kość ramieniowa złamana,gogle w kawałkach,a w kasku pęknięty styropian,ale tak to jest, jak się odpalił nieśmiertelny mode,a warunki mocno średnie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wreszcie ktoś wziął sprawy w swoje ręce i pokazał włodarzom naszego miasta że główne arterie Łodzi są za wąskie i trzeba coś z tym zrobić. Polecam ostatnią fotkę :)

 

http://www.expressilustrowany.pl/artyku ... a-material

 

Dawno temu PKP propagowało akcję TIRy na tory ale chyba nie o to im chodziło :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

siwyjac, nikomu nic się nie stało. Mam świadomość że sytuacja wygląda poważnie ale akcja działa się na moich oczach - kierowca chyba przysnął i jadąc kilka - kilkanaście km/h przejechał przez barierkę i wtoczył się po torach na przystanek. Ludzie byli bardziej zdziwieni niż przestraszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.