Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zastanawiam się co kieruje ludźmi, że ciągle to oglądają i płacą za bilety

Widzisz kibic to kibic - na dobre i na złe, dot. to i repry i klubów, kwestia podejścia. Albo to lubisz i oglądasz, śledzisz na bieżąco niezależnie czy wygrywają czy przegrywają albo nie oglądasz. :) Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich to mam kilka(naście) lat doświadczenia i kilkadziesiąt walk w CV

 

Nie ma to jak się pochwalić takim patologicznym podejściem :thumbdown: Życzę powodzenia i szczęścia w następnych latach kiedy będziesz zbierał doświadczenie i odznaczał krzyżyki "pokonanych" na błotnkiu auta. Znajmy-znajomego też był tak wybujany na drodze - klasyczny "profersor", który tłumaczył wszystko na drodze hamowaniem przed maską i pałką z bagażnika aż nieszczęśliwie podczas jednego z ulicznych wykładów popchnął dziadka, który upadając uderzył głową w krawężnik. Postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci - obecnie można odwiedzać go na wykładach w więzieniu na ul. Ciupagi na Białołęce... Można też skończyć z kosą w brzuchu jak trafi się na lepszego watażkę...

 

Puścić wiązankę pod nosem i jechać spokojnie do domu, i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścić wiązankę pod nosem i jechać spokojnie do domu, i tyle...

 

przy okazji zawsze mozna trafic na mocniejszego, co bedzie mial wieksze umiejetnosci i z palka szybko sobie poradzi, a Ty nie bedziesz potrafil przez miesiac wyciagnac glowy z wlasnej tylnej czesci ciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, Chabsu

 

+1 :good:

 

Za dużo miałem już ryzykowanych spotkań, za dużo naoglądałem się filmików w necie, żeby teraz dać sobie wbić nożyk za czyjąś głupotę za kółkiem... Wrzucić sobie jakąś spokojną muzyczkę i odpuścić oszołomowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, duża dawka luzu poprawia humor ;) strasznie mnie bawi jak oszołomy wymachują łapami i bluzgają na czym ziemia stoi nawijając do szyby ;)

Chociaż nie powiem, raz zdarzyło mi się wyskoczyć do pacjenta, bo nie dość, że z podporządkowanej mi wyjechał, to jak go omijałem to mnie strąbił. Cóż. Nie dane mi było z nim porozmawiać, bo pośpiesznie napędził swoją octavię w tdi i uciekł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
http://www.youtube.com/watch?v=LG415CrV43c

 

 

wieśniaki to mało powiedziane

A na takich wozi sie gaz :D

 

O tym BMW jest glosno od jakiegos czasu.

I dzis znowu http://www.wykop.pl/link/1742030/slynne ... sprawnych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich to mam kilka(naście) lat doświadczenia i kilkadziesiąt walk w CV

 

Nie ma to jak się pochwalić takim patologicznym podejściem :thumbdown: Życzę powodzenia i szczęścia w następnych latach kiedy będziesz zbierał doświadczenie i odznaczał krzyżyki "pokonanych" na błotnkiu auta. Znajmy-znajomego też był tak wybujany na drodze - klasyczny "profersor", który tłumaczył wszystko na drodze hamowaniem przed maską i pałką z bagażnika aż nieszczęśliwie podczas jednego z ulicznych wykładów popchnął dziadka, który upadając uderzył głową w krawężnik. Postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci - obecnie można odwiedzać go na wykładach w więzieniu na ul. Ciupagi na Białołęce... Można też skończyć z kosą w brzuchu jak trafi się na lepszego watażkę...

 

Puścić wiązankę pod nosem i jechać spokojnie do domu, i tyle...

 

Źle mnie zrozumiałeś :) Po pierwsze nie zbieram doświadczenia "na mieście" tylko na macie, nigdy nie wyciągam rąk pierwszy i nie jestem "profesofem"...oj przepraszam... 2 razy zdarzyło mi się zatrzymać kierowce, który mało co mnie i moich pasażerów nie zabił....w obu przypadkach rozmowa wywstarczyła....jak mi ktoś pluje w twarz nie mówię, że pada deszcz... Wiem po prostu, że pewność siebie w takich sytuacjach wielokrotnie wystarcza by potencjalny drogowy napastnik lub napastnicy odpuścili.

lukwawa Życie jest za krótkie i za fajne by się spinać z powodu garstki idiotów :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
http://www.youtube.com/watch?v=LG415CrV43c

 

 

wieśniaki to mało powiedziane

A na takich wozi sie gaz :D

 

 

Na takich to mam kilka(naście) lat doświadczenia i kilkadziesiąt walk w CV :)

 

a dzis update

 

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... 88941.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.