Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Może nie śmieszne,ale byłem wczoraj całkiem rozbawiony jak chodziłem z dziewczyna po Decathlonie,i natknąłem się na tą gąbke:

 

http://www.autokosmetyki.pl/kaja_gabka_giga_z_mikrofibry_dwustronna_do_sciagania_mocniejszych_zabrudzen_z_splotem_chenille_1259,p970.html

 

w dziale z artykułami dla..........koni :D

 

Oczywiście jako że jeździectwo to sport ekskluzywny,gąbka kosztowała 40 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare, ale jak to widzę to za każdym razem mnie to bawi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=idtno0kC_8g

 

 

przychodzi facet do lekarza i daje lekarzowi wyniki

ten przeglada je bardzo długo i mówi:

- wie pan co, jak ostatnio przegladałem takie wyniki jak pana, to musiano wybic całe stado

 

 

przychodzi gej do lekarza, lekarz przegląda jego wyniki i mówi:

- przykro mi ale ma pan aids

- w takim razie panie doktorze co mam robic? - pyta gej

- musi jesc pan duzo grochu, fasoli, cebuli, brokuł, jajek, tłustej smietany i kapusty - mówi lekarz

- i to pomoże panie doktorze ? - pyta gej

- nie, nie pomoze, ale bedziesz w koncu wiedział do czego słuzy du....pa

 

lekarz przeglada wyniki pacjenta i mówi:

- przykro mi ale ma pan aids, kiłę, ospę, gruzlicę, ebola, i ch... wie co jeszcze

- panie doktorze, co mam robic w takim przypadku? - pyta pacjent

- hm, w tym przypadku musimy zastosowac dietę nalesnikową - mówi lekarz

- a to pomoze panie doktorze? - pyta pacjent

- nie, nie pomoze, ale tylko to przejdzie pod drzwiami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silatradycjip.jpg

 

[ Dodano: 10 Grudzień 2009, 20:40 ]

obradysejmuk.jpg

 

[ Dodano: 10 Grudzień 2009, 20:41 ]

1. Potrzebne jest 7 sekund, żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka.

 

2. Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg.

 

3. Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3.

 

4. Udo jest twarde jak cement.

 

5. Serce kobiety bije szybciej niż serce mężczyzny.

 

6. Na każdej stopie mamy ok.tysiąca miliardów bakterii.

 

7. Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny.

 

8. Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy.

 

9. Kobiety już dawno przeczytały tego maila.

 

a...

 

10. Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóm przyjaciółkom po długich namowach udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu i same wyszły na kolację, żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i

buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego, że dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się wysikać, jedna mówi do drugiej: - wejdźmy na cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie. Wchodzą, najpierw jedna ściąga majtki, później wyciera się tymi majtkami

i oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga od razu sobie przypomina, że ma na sobie drogą markową bieliznę i szkoda jej wyrzucić. Ściąga majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się wytrzeć.

Na drugi dzień maż pierwszej, dzwoni do męża drugiej:

- Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec małżeństwa!

- Dlaczego?

- Moja żona wróciła o 5 rano pijana i na dodatek bez majtek!

Na to drugi:

- Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja? Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z

napisem: "NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY, LUKASZ, IGNAC, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SIŁOWNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanie razem z koleżanką Małgosią. Kiedy matka Jasia go odwiedziła, zauważyła że współlokatorka syna jest wyjątkowo atrakcyjną dziewczyną. Matka - jak to matka - zaczęła zastanawiać się, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy.

 

Kiedy więc byli sam na sam, Jasio oznajmił:

- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy!

 

Tydzień później Małgosia stwierdziła, że w ich wynajętym mieszkaniu brakuje cukiernicy. Zwróciła się więc do Jasia:

- Nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz..?

 

Jasiek zdecydował się napisać list do matki:

"Droga Mamo, nie twierdzę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Małgosi, ... nie twierdzę też, że jej nie wzięłaś. Faktem jednak jest to, że od czasu Twojej wizyty u nas nie możemy jej znaleźć."

 

Kilka dni później otrzymał odpowiedź:

"Drogi Synku, nie twierdzę, że sypiasz z Małgosią, ... nie twierdzę również, że z nią nie sypiasz. Faktem jednak jest to, że gdyby Małgosia spała we własnym łóżku - już dawno by ją znalazła. Buziaczki, Mama."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.