Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://30lat.blogspot.com/2013/06/prosi ... czyzm.html

"Myślę sobie: nie, jak popatrzyłem na jej twarz to przypomniało mi się, że musimy jeszcze kupić worki do odkurzacza. Ale tego chyba tym razem nie uda mi się wytłumaczyć Najwspanialszej-Z-Żon...

Słuchając kolejnych wyrzutów poczłapałem w stronę sklepu..."

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

to co podlinkuję jest mocno nieśmieszne, a wręcz załamujące, ale o tym się powinno wiedzieć :good:

 

Zatarcie wyroku

 

prawo musi się zmienić :/

 

 

:cry: Jakie trzeba miec kompleksy zeby tak postapic? Kroilbym te k***y na tyle powoli zeby mdleli z bolu kilka razy na minute przez dluuugie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, :-]:good:

Przychodzi biały do baru. Zamawia u czarnego barmana kolejne drinki. W końcu prosi o rachunek. Barman mówi:

– Pięćdziesiąt złotych.

Biały wyciąga stóweczkę i mówi:

– Reszta dla pana.

Czarny szeroko się uśmiecha i chowa stówę do kieszeni. Biały wystawia rękę i mówi:

– Dla pana, powiedziałem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kobiecie klej w torebce? To może się źle skończyc :)

 

"Policja w Nowej Zelandii odebrała dziwny telefon o północy. Głos po drugiej stronie przypominał głos osoby mającej skneblowane usta. Od razu wysłali specjalni oddział by uwolnić zakładnika. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że problem jest bardziej skomplikowany."

 

http://autentyki.pl/wiadomosci/512/nowa ... opryszczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

to co podlinkuję jest mocno nieśmieszne, a wręcz załamujące, ale o tym się powinno wiedzieć :good:

 

Zatarcie wyroku

 

prawo musi się zmienić :/

 

 

:cry: Jakie trzeba miec kompleksy zeby tak postapic? Kroilbym te k***y na tyle powoli zeby mdleli z bolu kilka razy na minute przez dluuugie lata.

 

 

A teraz najlepsze :-]

 

Ona mnie uczyła :kox: :kox: :kox:

przynajmniej próbowala, ale ja nawet jednych zajęć z nią nie wytrzymałem :mrgreen:

 

Dziś dopiero to odkryłem o jaką osobę chodzi, w sumie na poczatku nazwiska nie skojarzyłem...

Ale ktoś dziś zarzucił jakiś stary wywiad z nią i zobaczyłem zdjęcie :shock::|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
UWAGA!!!!

 

to co podlinkuję jest mocno nieśmieszne, a wręcz załamujące, ale o tym się powinno wiedzieć :good:

 

Zatarcie wyroku

 

prawo musi się zmienić :/

 

 

:cry: Jakie trzeba miec kompleksy zeby tak postapic? Kroilbym te k***y na tyle powoli zeby mdleli z bolu kilka razy na minute przez dluuugie lata.

 

 

A teraz najlepsze :-]

 

Ona mnie uczyła :kox: :kox: :kox:

przynajmniej próbowala, ale ja nawet jednych zajęć z nią nie wytrzymałem :mrgreen:

 

Dziś dopiero to odkryłem o jaką osobę chodzi, w sumie na poczatku nazwiska nie skojarzyłem...

Ale ktoś dziś zarzucił jakiś stary wywiad z nią i zobaczyłem zdjęcie :shock::|

 

sory, ale o kogo chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://30lat.blogspot.com/2013/06/prosiaczyzna-i-kubkojebczyzm.html

"Myślę sobie: nie, jak popatrzyłem na jej twarz to przypomniało mi się, że musimy jeszcze kupić worki do odkurzacza. Ale tego chyba tym razem nie uda mi się wytłumaczyć Najwspanialszej-Z-Żon...

Słuchając kolejnych wyrzutów poczłapałem w stronę sklepu..."

:mrgreen:

czytałem i płakałem ze śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszła moda na gwiazdorów internetu w kontakcie z policją.

Ja wrzucę coś starego z mojego miasta (to już 5 lat temu). Moze nie wszyscy widzieli a warto.

Swoją drogą aż zazdroszczę policjantowi tak stalowych nerwów .

 

.uj , kara śmierci pisz pan co pan chcesz :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.