Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Codziennie ja mijam jak idę do garażu. Moja subiektywna ocena jest taka ze auto gorzej wygląda po tej "polerce" niż przed. :D Ogólnie zapyzialec to jest straszny,blachy nie pasują ,wszechobecna korozja no i jeździ kobita... Ale dałoby się to jako tako ogarnąć...

Tych śladów to na całym aucie pełno-klamki są cale białe :) ,przedni zderzak listwy-wszystko wypaprane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.milanos.pl/vid-14422-Jak-zro ... plach.html

 

 

 

 

Poniżej jest konkurs o prostych zasadach. Twoim przeciwnikiem jest mistrz pokera. Twoim zadaniem jest zrobienie czegoś, pokazanie czegoś, co sprowokuje go do jakiejś reakcji - coś co sprawi, że zniknie jego kamienna twarz. 1000 funtów wygrała... babcia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8c9AcHatXkw#ws

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMS przed chwilą:

 

Mam do Ciebie ogromną prośbę, ale proszę nie zawiedź mnie. Idź 4 lipca na wybory i zrób wszystko co możesz aby w przyszłości w czasie spotkań dyplomatycznych Pierwsza Dama nie szczała do kuwety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

filmik z prezentacji Nowego Focusa... Uwielbiam focusy sam nawet jezdzę focusem, ale to nie zmienia faktu, że auto prezentowane na filmie ( teoretycznie nówka sztuka z salonu- w dodatku przygotowane do wystawy) już na pierwszy rzut oka ma więcej świrli niż niektóre kilkuletnie samochody forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.