Skocz do zawartości

Fiat Ducato 2.3 2009r


gruby_RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Udało jedynie się dowiedzieć, że hamulce są dobre :-]

Nie chciej się przekonać ile tak naprawdę są warte. Nie wiem czy pamiętasz, ale miałem takie Ducato tylko w żółtym kolorze. Nie raz jadąc z towarem na pace na autobahnie zabrakło hamulca. Niby są, niby twarde, niby dobre. A wystarczy lecieć ca. 150 km/h z jedną toną na pace i sekundę hamują ok, ale za chwile pedał wpada w podłogę i zostaje tylko wybieranie najlepszego toru do ucieczki lub modły do tych nad nami. Za miesiąc odbieramy nowe Ducato i panowie w ASO zapewniali mnie, że w wersji 3.0 180 KM są dużo efektywniejsze hamulce, jak w poprzedniej. Pożyjemy, zobaczymy ;). Sory za OT, ale to ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS - choć nie ten samochód co trzeba wrzucileś do PSB :P:P:P / zawsze możesz się poprawić / to efekt pierwsza klasa.

Jakość prac jest już znana i uznana - ja w Twoich relacjach mocno zwracam uwagę nie tyle na efekt /nie spodziewam się, zobaczyć, że coś po zakończonej pracy dalej jest brudne ;) / co umiejętność rozrkęcania poszczególnych elementów. Brawo. Pięknie. :song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zbliża się czasem przegląd? ale się chłopaki zdziwią

 

troche pewnie tak, ale znają mnie już :P

 

Nie wiem czy pamiętasz, ale miałem takie Ducato tylko w żółtym kolorze

 

No jasne ;) To tak: jak widzisz po roczniku i przebiegu, 90% to miasto i tak naprawdę nie miałem jeszcze "możliwości" wykonania pełenego awaryjnego hamowania od autostradowych prędkości, więc ciężko mi zająć stanowisko...

A z "neta" i prasy, to np w "Motorze" był test hamowania różnych pojazdów i chwalili Ducato, załadowany hamował niemal identycznie jak pusty... :dontknow::o

Tak, czy siak, jak wybiorę się kiedyś w dłuższą trasę, to będę uważał. Dzięki. 8-)

 

Za miesiąc odbieramy nowe Ducato w wersji 3.0 180 KM

 

:song::song::song: kongratulejszyn :-] na pusto to można już "drażnić" osobowy "plankton" :-]:D Jakaś relacja? New car preparation.... :P

 

Gleby

 

Będzie :evil::D

 

nie ten samochód co trzeba wrzucileś do PSB

 

mam jeszcze jedną szansę - będziesz Pan zadowolony :P;)

 

p.s. baaaardzo niepokoi mnie Twój podpis... :-]:song::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość prac jest już znana i uznana - ja w Twoich relacjach mocno zwracam uwagę nie tyle na efekt /nie spodziewam się, zobaczyć, że coś po zakończonej pracy dalej jest brudne ;) / co umiejętność rozrkęcania poszczególnych elementów.
+ Użyte środki ;)

 

Good job, miło się ogląda, jeszcze milej czyta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedną szansę - będziesz Pan zadowolony :P;)

Boże Ciało w tym roku wypada 7 czerwca... To jak - mogę już rezerwować czas w kalendarzu na relację? Niedziela wieczór, 10 czerwca? 8-)

 

p.s. baaaardzo niepokoi mnie Twój podpis... :-]:song::P

Oj tam zaraz niepokoi... :roll: Spokojnie - RS'a nie przegoni... ;) Jeszcze... :evil:

 

+ Użyte środki ;)

Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, o autograf mogę prosić ?! ;)

tak oglądam , napalam się , i mówię w duchu , no to teraz mój ... i h.. , tyle go widzieli , mycie , QD i do widzenia :D , ale kiedyś pora przyjdzie i na mój :)

relacja pierwsza klasa :good: , czytanie i oglądanie to sama przyjemność , jeszcze w takim aucie :good:

czekam na więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę co nieco zanabyć.

 

hehe, dobre :P;)

 

czytanie i oglądanie to sama przyjemność

 

Dziękuję 8-)

 

jeszcze w takim aucie

 

Zarabia na siebie i nie tylko.. :| więc tym bardziej "wypada", a od jesieni "trochę" go zaniedbałem :oops:

 

Boje się co będzie następnym stejdżem w Twoich pracach

 

Kojarzysz testy "100tkm" w Auto-Świecie i duże zdjęcie na koniec? :-]:D:kox:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal takie moje "dream" to rozwalić "coś fajnego", takie ze 20 lat, do ostatniej śrubki i złożyć jeszcze raz :-];)

 

... ale niestety, nie w tym sezonie :cry::/

 

Mogę Ci udostępnić do tego celu zabytkowego już FSO 1500, rocznik '76. Tylko że tam, jak coś rozłożysz, to może się okazać, że ze składaniem będzie mały problemik :lol: Ale kurcze, chciałbym go kiedyś odpicować tak na błysk naprawdę, póki co dopieszczam mechanicznie, żeby cieszyć się jazdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal takie moje "dream" to rozwalić "coś fajnego", takie ze 20 lat, do ostatniej śrubki i złożyć jeszcze raz :-];)

 

... ale niestety, nie w tym sezonie :cry::/

 

 

widzę, że mamy to samo marzenie, tyle, że ja chcę to zrobić z polonezem :) niestety jeszcze nie teraz :/

 

czekam na dalsze prace nad Ducato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal takie moje "dream" to rozwalić "coś fajnego", takie ze 20 lat, do ostatniej śrubki i złożyć jeszcze raz :-];)

 

... ale niestety, nie w tym sezonie :cry::/

znam takiego jednego z tego forum co coś takiego uskutecznia :-] i do tego szybkie auto na F, Paweł jak zawsze twoje prace czytać i oglądać można w nieskończoność nawet na tak mało wdzięcznym auto jak Ducato :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę to zrobić z polonezem

 

trzymam kciuki - warto :good:8-)

 

Paweł cossiego tak zrób to masz stałego pomocniła!

 

Jak zielone będzie już na blachach WWL...., tfu.. W3 GRUBY :evil: to pakuj graty... :-]

niestety póki co, to mżonka-marzenie... :/ ale some says "warto marzyć" :roll:

 

znam takiego jednego z tego forum co coś takiego uskutecznia i do tego szybkie auto na F

 

zupełnie nie mam pojęcia o Kim mowa, ale spróbuję się dowiedzieć, co się święci... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie moje "dream" to rozwalić "coś fajnego", takie ze 20 lat, do ostatniej śrubki i złożyć jeszcze raz :-];)

 

... ale niestety, nie w tym sezonie :cry::/

 

gruby_RS Myślę, że czymś takim mógłbyś się zająć :D

 

http://www.kuzajsport.otomoto.pl/lancia ... 98860.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzasz się du usunięcia morki na lakierze?

 

:kox:;)

"Ale" jest takie, że klaru nie ma zbyt dużo, całkowite odczyty to 120-130, metalic. Auto bezwypadkowe, znaczy się nawet bezstłuczkowe, nie dotykane poza fabryką, więc nie za wszelką cenę - szkoda byłoby trochę ew fuckupu...

Ale zabawy będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.