Skocz do zawartości

Audi S4


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomyślimy, linki w zakładkach ;)

 

)

 

pomyśl bo to chyba jedyna rzecz jaka mi nie pasuje w Twoim aucie :-] a i jeszcze tylny emblemat Sline bym wymienił na nowy :P poza tym :kox::kox:

 

Na wiosnę będą oba nowe, ten z bagażnika i ten z grilla ;)

 

Takie sprostowanie malutkie, to nie sline, nie bylo sline w B5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że prawa lampa ma przestawioną przysłonę w tryb" jadę do UK i nie chcę oślepiać UK'czyków" - płaskie odcięcie zamiast garba jak w lewej. :o

 

Mylisz się kolego, wszystko jest tak jak powinno być... Rozmawiałem już na ten temat z osobą, która mi to robiła, przełamanie jest specjalnie tak zrobione, jest po prostu słabsze żeby lepiej oświetlało pobocze... ;)

 

Symetrycznie jest w USA a w UK jest asymetrycznie tylko w drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że wiem sporo na ów temat, i według mnie coś jest nie halo, soczewki w obu lampach są takie same i powinny generować identyczne odcięcie, cut off lewej lampy jest do oświetlania pobocza a prawej typowo USA, lub Europa po ustawieniu dodatkowej przysłony.

 

DOT-ECE-cutoff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Kot auto powiem tak :D

 

Zapewne każda z czynności detailingu przy takim własnym aucie to uśmiech od ucha do ucha na twarzy :-]

 

Większy uśmiech jest podczas jazdy ;) Chyba że jest do pokonania "odcinek specjalny" wtedy :zly::zly:

 

Uwierz, że wiem sporo na ów temat, i według mnie coś jest nie halo, soczewki w obu lampach są takie same i powinny generować identyczne odcięcie, cut off lewej lampy jest do oświetlania pobocza a prawej typowo USA, lub Europa po ustawieniu dodatkowej przysłony.

 

Obrazek

 

Przesłona w prawej lampie jest jakoś lekko przerobiona żeby lepiej oświetlała pobocze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos juz pisal o dywanikach... mi tez sie pierwsze co rzucily one w oczy ..a w aso kupowalem nowe gumowe, przod + tyl za jakies niecale 150zl chyba?

 

wiec pieniadz nieduzy a odrazu innaczej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos juz pisal o dywanikach... mi tez sie pierwsze co rzucily one w oczy ..a w aso kupowalem nowe gumowe, przod + tyl za jakies niecale 150zl chyba?

 

wiec pieniadz nieduzy a odrazu innaczej wyglada :)

 

Będzie jakaś wolna kasa to kupię ;) Na razie jutro jadę zapłacić ubezpieczenie za auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam "gumowców" z pierwszego linku Maru 123,

mają bardzo miękki kołnierz który opada pod własnym ciężarem

(co nawet widać na zdjęciach)

Jeśli rant dywaniku ma możliwość oparcia o tapicerkę to super

i jego duża wysokość jest zaletą w innym przypadku będzie nerw

że non stop w jednym miejscu mamy kałużę.

2671298483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są oryginalne dywaniki.Te z pierwszego linku petexa oryginalne nie są.

 

hmm :o

 

nie bardzo zrozumiałem, piszesz, że te z pierwszego linka nie są oryginalne bo są Petexa, czy że to nie jest oryginalny Petex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są oryginalne dywaniki.Te z pierwszego linku petexa oryginalne nie są.

 

hmm :o

 

nie bardzo zrozumiałem, piszesz, że te z pierwszego linka nie są oryginalne bo są Petexa, czy że to nie jest oryginalny Petex?

Firma Petex produkujaca dywaniki to nie to samo co oryginalny produkt Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie dam za ori produkt 400zł pewnie albo lepiej i będę je oglądał kilkanaście razy w ciągu zimy ;) Auto robi sporadyczne przebiegi zimą i w mojej opinii jest to całkowicie bezsensowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.