Skocz do zawartości

Audi S4


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę tutaj zawsze kolejność :

1. IPA

2. Dodo juice lime prime

3. Wosk collinite 476s

 

Czy to napewno dobra kolejność?

 

Ktoś w innym wątku podał mi :

1. Dodo juice lime prime

2. IPA

3. Wosk collinite 476s

 

Zamierzam się do takiego zabiegu niedlugo zabrać proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. IPA do usunięcia wszelkich cząsteczek pasty, wypełniaczy i filmu po korekcie, których nie udało się umyć.

 

2. Cleaner do przygotowania powierzchni pod wosk.

 

3. IPA do odtłuszczenia powierzchni po cleanerze i usunięcia chemicznych zabrudzeń

 

3. Wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam jakieś ipowe szaleństwo. Nigdy nie leciałem nią między cleanerem i woskiem, a wszystko siedzi jak złe... :o

Też jestem tego zdania,po to jest cleaner,jak miałbym używać ipy,to lepiej dać jakiś finish,dla podrównania lakieru,szkoda cleanera.

A takie HDC,toż to cała magia by uszła :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam jakieś ipowe szaleństwo. Nigdy nie leciałem nią między cleanerem i woskiem, a wszystko siedzi jak złe... :o

Też jestem tego zdania,po to jest cleaner,jak miałbym używać ipy,to lepiej dać jakiś finish,dla podrównania lakieru,szkoda cleanera.

A takie HDC,toż to cała magia by uszła :o

 

+1

w tym sezonie bez ipy wos nie posiedzi długo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Aktualne foto będzie tu mile widziane :good:

 

W takim razie kilka aktualnych fotek:

 

Y9OkC3S.jpg

 

hEO12Th.jpg

 

XXxen9s.jpg?1

 

UX7OzV3.jpg

 

FArQNZn.jpg

 

EzxQ86o.jpg

 

0mqFPLD.jpg?1

 

ivAqL4G.jpg?1

 

Do wiosny kilka rzeczy będzie ogarniętych m.in boczki drzwi tył - tapicer już dogadany, na klapie bagażnika pojawi się lotka M3, na tylnych zderzaku pojawi się dyfuzor własnej produkcji coś na wzór tego z RS6 C6. Koła na sezon 2k14 na pewno zostają, zastanawiam się jedynie nad zmianą koloru na biały ale to nic pewnego bo obecny grafit bardzo mi sie podoba, na kolejny sezon pewnie będą zmienione. "Mocowo" raczej na pewno nic się bo w zupełności mi wystarcza to co jest ;) To chyba tyle.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ogarnąłeś poprzeczek poziomych w rollbarze by można było przymocować do nich pasy?

1. było by bardziej profi

2. pasy nie ocierałyby o rollbar jak teraz wiszą i w domyśle nie rysowałyby farby na rollbarze

 

Ale ogólnie powiem Ci Gracjan, że fotele i rollbar bardzo spoko, podoba mi się kierunek w którym idziesz.

Jak chcesz mogę Ci polecić gościa który fajne rzeczy dłubie w karbonie, więc mógłbyś pokusić się o rajdowe kuwety lub inne rzeczy które Ci chodzą po głowie,

Gość jest ze śląska, więc Twoje rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ogarnąłeś poprzeczek poziomych w rollbarze by można było przymocować do nich pasy?

1. było by bardziej profi

2. pasy nie ocierałyby o rollbar jak teraz wiszą i w domyśle nie rysowałyby farby na rollbarze

 

Ale ogólnie powiem Ci Gracjan, że fotele i rollbar bardzo spoko, podoba mi się kierunek w którym idziesz.

Jak chcesz mogę Ci polecić gościa który fajne rzeczy dłubie w karbonie, więc mógłbyś pokusić się o rajdowe kuwety lub inne rzeczy które Ci chodzą po głowie,

Gość jest ze śląska, więc Twoje rejony.

 

Harness bara nie chciałem bo miałem już ogarnięte mocowanie pasów do podłogi, dziury na pasy w zabudowie, pasy już nic nie rysują, jest otulina w tym miejscu ;)

 

Będę wdzięczny za namiar na tego gościa, dobrze mieć alternatywę dla Carsdream-u tym bardziej że na miejscu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.