Skocz do zawartości

Audi S4


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heble z tyłu bym widział rozmiar większe i ledową żarówkę w podsufitce :mrgreen:

Nawet bez tego Esa jest mega kozak :good:

 

Na tył jeśli chodzi o heble są dwie opcje albo 312mm z rs4 b5 albo 300mm z s4 b6. Co do ledów we wnętrzu to nie podoba mi się to, wolę "ciepłe" wnętrza ;)

 

Gratki! Ogarnięte auto.

Fajny grafitowy felunek. Jaki model obręczy?

 

Sportec Mono 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pieknie. Bardzo dobra robota. Jestem pod wrazeniem. Sam jestem czyscioszkiem wiec tym bardziej to co wodze na forum co wyprawiaja niektorzy to naprawde szacun. Ja kupuje przewaznie nowe samochody, wiec dbam od samej nowosci. Nigdy nie mam problemu ze sprzedaza. Najszybsza sprzedaz samochodu to 40 minut ? Znaja mnie wszyscy w okolicy i jak sie dowiaduja ze cos sprzedaje to nie mam problemu. Nie chcialem sie tu chwalic. Chwale raczej autora. Napewno sprzedac cos takiego i tak zadbanego to beda minuty ,-) Ja przymierzam sie do nowego S3 ale jak czytam o obecnym teraz downsizing'u i problemach z nim, to mnie pot oblewa. Niedawno znajomy kupil S3 i po 800 km tak 800km !!! silnik padl. Stoi w serwisie. Dlatego mam powazny dylemat czy jest sens wywalac 50k € na auto i jezdzic na lawecie. Te starsze auta to jednak bylo coś. Ehhh… Niewazne Pozdrawiam autora i jeszcze raz gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.