Skocz do zawartości

Jaki telewizor wybrać ? Sugestie ,opinie mile widziane.


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu kupiłem UE40h6400. Ogólnie jestem zadowolony, poza jednym mankamentem...w jednym z narożników pojawiła się ciemniejsza plama wielkości dwuzłotówki :/ Im jaśniejszy obraz wyświetlany w danym momencie tym bardziej ją widać...czytałem o tych ciemnych plamach, ale czy jest to sens np. reklamować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj w necie panasonica TX-40CS520E, zamawiałem na allegro. W porównaniu do tego co jest w sklepach typu LG itp to to jest rewelacja, w domu mam plazme panasonica i ona zjada wszystko to co jest teraz do kupienia aczkolwiek potrzebowałem drugiego telewizora i zdecydowałem się ponownie na panasonica i nie żałuje, moge polecić, cenowo przystepnie, jest wi fi, full hd itp za 1699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Philipsa z 3 ambilightem i powiem, że ładny bajer i ładnie to wygląda mam 47 calowy a prądu żre bodajże gdzieś koło 45W jedynie na razie to nie goli mi Smart Tv wcześniej chodził ale nie mam teraz najnowszego softa wgranego i jakoś nie mam na to czasu. Kinomanem nie jestem więc jedynie powiem, że obraz jest dla mnie żyleta może dlatego, że wcześniej miałem ponad 25lat Philipsa z dupą i chodzi do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem plazmę panasonica - obraz bajka ale zużycie pradu duże. Zmieniłem na starszy model samsunga smart tv. Zdawało mi się że jak będzie smart tak jak telefon to będę mógł robić to samo co na telefonie: poczta, forum, net itp. niby można ale przez niewygodna przeglądarkę. Teraz bym szukal tv na androidzie jeśli takie sa wogole. Te smart tv jest not to smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie mam takie, bo temat Tv jest mi obecnie zupełnie obcy, nie znam się na tym. Jaki Tv led zakupić tak 37-40 cali, w kwocie do maks 1700zł. Na wodotryski nie liczę, z przeznaczeniem dla rodziców, jestem świadomy stosunku ceny do jakości ;)

 

Wymagania to takie, aby był smart ( czy coś w tym stylu) i obraz nie wyglądał jakoś katastrofalnie na przeciętnych kanałach z dekodera ( jak się da tak gdziekolwiek :mrgreen: )

 

Czy coś w tym stylu by pasowało ? Ew jakieś propozycje mile widziane ;)

 

http://www.saturn.pl/telewizor-samsung- ... ,id-937982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam taki w 32": b.dobry obraz, nawet w transmisjach sportowych; dźwięk, jak na TV, dobry. Ostatnia aktualizacja WebOS 2.0 mocno przyspieszyła system, a kilka dni temu LG dorzuciło aplikację Google Play z filmami. Z filmami zero problemów, zarówno na pendrive jak i w locie (z kompa przez wi-fi). Możliwość ustawienia koloru, wielkości i synchronizacji napisów. Nawet na Windows Phone jest apka - pilot - do sterowania klawiaturą i funkcjami myszy. System bardzo przyjazny, dużo ustawień (super sprawa z szybkim dostępem do nich). Nie ma problemu z odtwarzaniem treści online - filmy na cda i transmisje meczów w HTML5 śmigają aż miło. Oczywiście nie wspiera Flash - możesz zapomnieć o zalukaj itp.

Minusy: nie ma Skype! (osobiście mi nie przeszkadza, ale dla niektórych to podstawowe kryterium) i nie łączy mi się z dyskiem sieciowym w Sambie.

Ja dałem w sierpniu 1600zł za 32LF632V plus karta podarunkowa 150zł więc w tej cenie jak najbardziej bym brał - tym bardziej, że to model 2015 z WebOS 2.0. Dodatkowo, przed zakupem, sprawdzałem jak z serwisem i nie znalazłem narzekań na serwis LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, aczkolwiek radzę zrobić test kolorów/barw (gdzieś w menu) bo u mnie po kilku miesiącach pojawiło się, albo nie zaywazylem kilka ciemnych plam. Widoczne są zwłaszcza przy wyświetlaniu jasnych kolorów.

To raczej wada podświetlenia, nie matrycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.