Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejdziesz przeglądu na takim wynalazku, albo policja ci zabierze dowód.  Lampa ma dobrze świecić i nie oślepiać a nie ładnie wyglądać. Ku sobie Philipsy White Vision H7 bedzie naturalne jasne światło i nikt sie nie przyczepi
kusiło. ale przekonałeś mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, który testował mnóstwo żarówek, mówi, że te Philipsy są najlepsze dla kowalskiego.

 

Na bieżąco testuje i ostatnio jak czytałem komenty to nadal Philipsy White Vision ( nie ultra white 4200K! ) poleca najbardziej 

https://www.youtube.com/channel/UC6Ezy-RwAZhVVpVQxaOO2_A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, który testował mnóstwo żarówek, mówi, że te Philipsy są najlepsze dla kowalskiego.
 
Na bieżąco testuje i ostatnio jak czytałem komenty to nadal Philipsy White Vision ( nie ultra white 4200K! ) poleca najbardziej 
https://www.youtube.com/channel/UC6Ezy-RwAZhVVpVQxaOO2_A
pudełko mają kwadratowe czy okrągłe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić te philipsy. Założyłem je dziewczynie do corsy d. Czasami zdarza się, że jedzie za mną i widzę w lusterku białe światło. Naprawdę widać fajny efekt. Porównując je do zwykłych żarówek,  to philipsy dają więcej światła przed autem. Dziewczyna była pod wrażeniem jak jej je założyłem i się przyjechała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą bielą to nie ma co szaleć. To " tylko"3700K . Jest zauważalnie bielsze od zwykłej żarówki ale nie jest białe.

 

Moje fotki Philipsa

 

Lewa philips, prawa zwykła Narva - Krótkie

433f2ae5f2a5d31dmed.jpg

Lewa philips, prawa zwykła Narva - Długie

3e1535d242d8fbf1med.jpg

 

 

 

Lewa Philips, prawa Ring Xenon Ultima - Krótkie

497f7d4455dee1fdmed.jpg

Lewa Philips, prawa Ring Xenon Ultima - Długie

18e15243a9e1bf44med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dałem się przekonać na nie Xenon
w soczewce Opel Vectra C.
Philips WhiteVision Ładne białe światło. Intensywne.

Zadowolony jestem. Chwila czasu i lampy do płukania. 19d5ff28bdbbdffbd0ca9e9698966aa6.jpg

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
17 godzin temu, PiterG napisał:

A co powiecie o osram Night breaker laser +130 ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Niezłe ale nie trwałe. Philips ma 3x dłuższa żywotność. Chyba żeby je na drogowe wsadzić to ok, nie używa sie ich tak często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z moich doświadczeń:
- H4 Ring Xenon Ultima przetrwały 14000 km / 11 miesięcy.
- H4 Philips Xtreme Vision +130% dały rady 9000 km / 7 miesięcy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

U mnie Philips h7 +130% niecaly rok. Swieciły BDB. Jak dla mnie krótko z uwagi na to, że mam światła do jazdy dziennej. Szukam czegoś nowego. Kompletnie nie zależy mi na barwie, a raczej na ilości i dobrym rozłożeniu światła. Sporo jeżdżę wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, daniel87 napisał:

U mnie Philips h7 +130% niecaly rok. Swieciły BDB. Jak dla mnie krótko z uwagi na to, że mam światła do jazdy dziennej. Szukam czegoś nowego. Kompletnie nie zależy mi na barwie, a raczej na ilości i dobrym rozłożeniu światła. Sporo jeżdżę wieczorem. 

tungsram megalight ultra

+90 już spoko świecą, zrobiłem już na nich ok 35k z drl i wciąż coś widać w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie. Dorwałem tanio nowe lampy do Seicento. Teraz przydałoby się zainwestować w lepsze żarówki. Jakie polecilibyście? Poproszę o propozycję na wypasie jak i takie za 50-60 zł, bo nie wiem czy w tej lampie te droższe będą świecić tak by była różnica. Oczywiście H4.

Dalej warto te Philipsy czy jednak coś innego? Osramy szybko padają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.