Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć.

 

Orientuje się ktoś czy są dostępne jeszcze mocniejsze żarówki H3 od żarówek H3 100W ?

Chodzi mi o żarówki H3, ale z barwą żółtą, ponieważ są dostępne mocniejsze żarówki lecz z barwą białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając jakiegoś oświetlenia do nowo nabytego seja(h4) zakupiłem tungsram mega light +120 % . Jest parę filmików na YT z działania tego cuda. Zobaczymy-cena nie wygórowana -jak się spiszą to napiszę co nie co o nich .

W mercedesie mam philipsy(h7) + 30% i świecą naprawdę fajnie i już ponad rok bez problemów-samochód jeżdżony dziennie po 40 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając jakiegoś oświetlenia do nowo nabytego seja(h4) zakupiłem tungsram mega light +120 %
wiesz, że one nie mają homologacji? :o

Najmocniejsze dopuszczone do ruchu publicznego Tungsramy to te +90%, mam je u siebie w Corsie i są wystarczająco mocne jak za tą cenę. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie stresuje nawet jakby i nie miały(choć mają) jeździ jeden z drugim Janusz w golfie na "Zenonie" z allegro to czym się mam przejmować :kox:

 

Dodane po 44 sekundach:

Szukając jakiegoś oświetlenia do nowo nabytego seja(h4) zakupiłem tungsram mega light +120 %
wiesz, że one nie mają homologacji? :o

Najmocniejsze dopuszczone do ruchu publicznego Tungsramy to te +90%, mam je u siebie w Corsie i są wystarczająco mocne jak za tą cenę. :-]

TE niby +120 % to po prostu nowsza wersja tych twoich i tyle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarówki H7 polecacie ?

Potrzebuję żarówki H7, jakieś mocniejsze od standardowych. Tylko ważne by żarówki świeciły barwą żółtą, jasną ( tak jak standardowe ) a nie białym światłem.. Np. Osram H1 Silverstar świecą białym światłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.