Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

GrzegorzLU, u mnie i tak światła działają automatycznie jak mam manetke w pozycji włączonych. jedyny minus to taki, że mam regulacje podświetlenia i zjechałem na minimum(lepiej mi sie jeździ wieczorem) w związku z czym w dzień wyświetlacze są słabiej widoczne. ale nie jest to uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire, ja akutalnie jeżdże na tych +50% i nie narzekam. jeżeli jeździsz sporo po nieoświetlonych drogach to możesz włożyć te +100%.

+50%- Philips VisionPlus

+100%- Philips XtremeVision

 

fajne są też trójkolorowe Philips NightGuide, ale tylko na zime, bo w śniegu pokazują co potrafią, a bez śniegu to jak zwykła żarówka

 

H1 czyli długie? no to +100% żeby była moccc :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Peugeota optymalne sa Osram Silverstar. W 406tce padaly mi zarowki srednio co 2-3 miesiace. Wspomniane Osramy swieca fajnie na bialo (zero niebieskawej poswiaty), duzo lepiej niz zwykle i wzglednie dlugo wytrzymuja. Taki kompromis w aucie ktore nagminnie pali zarowki, a nie chcemy wydawac 100 zl na Blue Vision czy Nightbreaker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie warto jeszcze wymienić przy okazji? jakieś tanie do postojówek :-]

w5w philips bluevision za 15zł lub ledy philipsa 4300k lub 6000k za ~70zł

jeżeli byś brał bluevision to patrz żeby były całe niebieskie razem z 'gniazdem', bo to jest nowa wersja która świeci bardziej biało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie warto jeszcze wymienić przy okazji? jakieś tanie do postojówek :-]

w5w philips bluevision za 15zł lub ledy philipsa 4300k lub 6000k za ~70zł

jeżeli byś brał bluevision to patrz żeby były całe niebieskie razem z 'gniazdem', bo to jest nowa wersja która świeci bardziej biało

Mówisz o postojowych teraz czy o żarówkach normalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.