Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

coobah, na poważnie :D liczyłem na odpowiedź "tak, ale kosztują pare setek" :D H7 Led do dziennych to widziałem(VW ma chyba takie rozwiązanie, a wieczorem sie bixenon włącza). a reflektory ledowe też są już przecież seryjnie montowane :P w związku z powyższym myślałem, że chińczycy już to rozpracowali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus - a te widział ? - http://dx.com/p/h7-5w-102-smd-led-6500k ... pair-51062

 

9.30$ z wliczoną wysyłką :lol::lol::lol:

 

 

pamiętasz rozmowy o latarce? to ta mała kieszonkowa latareczka co zalinkowałem ma pewną diodę, producent dopuszcza "karmienie" jej 3A a wtedy mamy tyle lumenów, co z żarówki samochodowej :)

 

problem jest taki, że jakby zrobili takiego dynksa z tą diodą na podmianę żarówki to to przy prądzie 3A usmaży się raz dwa .... bez solidnego chłodzenia diody nie ma tematu, pomijam kwestię skupienia ale chłodzenie to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, do tablicy to najlepiej podjechać do motoryzacyjnego i sobie sprawdzić ;) nie musi być tam przecież niczego super.

 

Właśnie jak dla mnie, ma być coś "super", a konkretniej dobrego, co nie świeci punktowo jak większość, tylko aby cała tablica była oświetlona w miarę możliwości, dlatego pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na jakieś zdjęcia ewentualnie porównanie ;)

 

Planowałem zrobić porównanie ale przyznam szczerze, że zaniechałem pomysłu, kiedy okazało się, że dostęp do żarówki jest na tyle karkołomny, że trzeba wyciągnąć cały airbox. A jak go już wyciągnąłem to stwierdziłem, że jest brudny i musi przejść mycie APC + bumper care :mrgreen:

 

Różnica jest widoczna gołym okiem, jestem bardzo zadowolony, bo lampy wreszcie świecą na biało a nie na żółto. Największa zmiana była w postojówkach. Z czystym sumieniem mogę polecić te Cool Blue.

 

piotr13, kupione tutaj http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24696797 , bańki niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wstawiłem W5W Philips Blue Vision

 

Obrazek

 

 

 

+ TUNGSRAM MEGALIGHT ULTRA 90%

 

 

 

 

Obrazek

 

I tak to wygląda w lampie:

 

Obrazek

 

 

Dla porównania Zwykła W5W + H7 TUNGSRAM

 

Obrazek

 

Hmm... Ciekawe - czy to sprawa zdjęcia, czy odbłyśników czy czego, ale u mnie światła dalej są bliżej barwy żółtej niż białej - u Ciebie widzę są takie neutralnie białe. A zastosowałem dokładnie ten sam zestaw :)

 

p6292808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch powodów - polerowanie byłoby dosyć ciężkie - mam szklane reflektory, natomiast drugi już poważniejszy powód, to popękane mocowania reflektorów - trzeba często podregulowywać bo niestety nie trzymają, plus połamane mocowania żarówek (jakim cudem można tak zajechać lampy :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.