Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Temat o żarówkach wiec pisze tu: :)

Niedawno nabyłem Toyotę Corolle E11 i bardzo kiepsko świecą mi przednie lampy, więc zakupiłem Philips Blue Vision Ultra H4 (dzisiaj montaż) ...ale mam pytanie które kieruje do Was:

Czy w miejsce "postojówek" zamontować żarówki 5W5 od Philipsa o tej samej barwie Czy może lepiej zamiast standardowej żarówki 5W5 zastosować żarówkę T10 LED :?:

Będzie to w ogóle pasowało :?: i jeśli TAK to co polecacie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbarti, wkładaj w5w bluevision ale ULTRA ;) przy H4 LED będzie dawał za dużą różnice w świetle

saddam, generują minimalnie więcej światła ;) jak jedziesz na mijania to postojówka i tak jest "zagłuszana" normalną żarówkę ;)

 

Postaram się zrobić dziś wieczorem foto jak wygląda Philips BV Ultra H7 vs W5W.

wrzucałem takie zdjęcie pare stron temu. W5W BV vs LED 6700K i W5W BV + H7 BV vs LED 6700K + H7 BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą na biało jak Tungsram Megalight +90% no i są białe , także nie odróżniają sie w kloszu.

 

Co do w5w, to zastanawiam sie czy bazujesz na zdjeciach z netu czy miales/masz dokladnie takie jak na fotce? wyglada jakby byly 2 rozne wersje tych w5w. Na zdjeciu sa "Cool Blue Intense" z bankami bezbarwnymi, natomiast gdzie nie pojde do sklepu + zamawialem dla siebie od dystrybutora to opakowanie sie nie rozni ale banki zaroweczek sa niebieskie a nie bezbarwne

 

moje sa generalnie takie jak ponizej (wydaja sie byc oryginalne, zamawiane u dystrybutira, na bance maja nawet tloczone napisy) :

ngwmhoa4pfu8miog7fha.jpg zdjecie zapozyczone z netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie masz porównanie W5W Cool Blue Intense

 

Ja mam te zaroweczki :) tylko zastanawia mnie czy sa 2 wersje

a) bezbarwne

b) niebieskie

czy te bezbarwne banki ze zdjec w necie to taki chwyt marketingowy (imho dziwny bo nazwa sugeruje kolor niebieski a nie bezbarwny...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, do tablicy to najlepiej podjechać do motoryzacyjnego i sobie sprawdzić ;) nie musi być tam przecież niczego super.

u mnie w tablicy siedzą ledy c5w no-name 10zł sztuka ze sklepu i bardziej mi sie podobają niż poprzednie super hiper philipsy z radiatorami :D

a do postojówek to led philips'a 4000K. z tego co pamiętam było chyba zdjęcie z nimi w temacie i dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.