Skocz do zawartości

Spot 31.03 w Łódzi


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko już zostało napisane - spotkanie udane, warto było przyjechać, żeby poznać Was wszystkich osobiście, wymienić doświadczenia, wiele nowego się nauczyć.

Bardzo podobała mi się organizacja ze strony snb - postawiono nawet Pana Detailera przy samym wjeździe żeby każdy widział, że dobrze trafił :)

 

detp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słowa uznania dla Ekipy SNB za organizajcę zlotu! :)

 

Ludzie i Atmosfera była wspaniała!

Cały czas coś się działo w kilku miejscach!

 

Wychodząc, myślałem: kiedy będzie następny zlot...i to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie: jak było?

:):good:

 

Coż, w związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak zapoczątkować listę na następny zlot :lol::lol::lol:

1. MetalMagnes

 

Hail to Total Detailing Maniacs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat ja wrzuciłem wszystkie zdjęcia na serwer ;) ale spokojnie nie obraże się...chociaż mieliśmy plan z Politem najpierw te zdjęcia troche poprzebierać.... Poniżej zdjęcie całej ekipy..no może brak Polita ale sami rozumiecie, że ktoś to zdjęcie musiał zrobić :)

 

Jeszcze raz Wielkie dzięki wszystkim za przybycie oraz szczególne podziękowania dla Partnerów Zlotu: MXNowicki, Diamentowa ochrona lakieru, Kurodetailing i innych których nazw nie można wymawiać głośno :) Może następnym razem KA będzie się chciało dołączyć w dużo milszej atmosferze bo chyba o to chodzi...łączy Nas Pasja...:)

 

DSC_0121.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.