Skocz do zawartości

Spot 31.03 w Łódzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie i Panie za udane spotkanie :D Dla mnie rewelka, luźna atmosfera wśród fajnych i doświadczonych ludzi, masa zabawek do testowania i smaczne przekąski :mrgreen: Ci co nie byli mogą żałować, dla mnie był to najlepszy spot na którym byłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boohal, niestety ale to nie moje zdjęcie (autorem jest Polit), drugie ujęcie pewnie się pojawi też gdzieś on-line ;)

 

Ci co nie rozpoznają osób - większość jest oczywiście z łódzkiego, ale reprezentacje były z Włocławka, Bydgoszczy, Torunia, Ełku, Rzeszowa, Krakowa, Opola no i oczywiście Warszawy (z Grodziskiem Maz. włącznie ;) ) - dla Was szacunek Panowie i Panie za poświęcenie!

 

zlot w 100% wypalił, lokal pomieścił wszystkich zainteresowanych, atmosfera była świetna, organizatorzy stanęli na wysokości zadania (teraz się przyjrzałem dokładniej kubkowi - wymiata!) i przez to każdy odnalazł coś dla siebie, myślę że wyniósł też choć troszkę nowej wiedzy (np. ja), wymianę doświadczeń, można było się też pośmiać no i ten test 16 wosków na masce :lol::song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 wosków na masce

 

hehe Maciek, ciekawe kto je w większości położył ;)

 

 

 

Nie macie żadnych zdjęć??????

Co z Wami?????

 

będą, cierpliwości .... ja dopiero zjechałem o 22 do domu...

 

 

Dzięki wszystkim za spotkanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Maciek, ciekawe kto je w większości położył ;)
ciiicho, bo za grubo wyszło czasami, choć niektóre kwadraty nawet Dzinkins docenił (bo już było cieniusieńko), że się wczułem ;):oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowac Wszystkim ;) fajnie bylo, wymiana doswiadczen i pogawedki. Rozne testy, maszyny. No i mozna bylo powachac co nie co woskow ;D

 

No i nie mozna zapomniec a stoliku magicznym ;D gdzie bylo co przekasic np. taki sernik ;)

 

Szkoda, że nie było konkursu na najczystsze wnętrze ;)

P.S. ja chcę taką suszarę jaką maja w SNB :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie :) miło było poznać wiele nowych osób, podpatrzeć jak pracują inni oraz potestować produkty. Zaskoczyło mnie AIO Mac Off i kropelki po nim :-]

 

Poza tym świetna atmosfera i oby więcej takich spotkań :D;)

 

PS. cieszę się, że serniczki smakowały :D:D:D przydałoby się foto magicznego stołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Spot wypadł genialnie!

Strasznie fajnie było poznać tylu ludzi, znanych do tej pory tylko po nickach.

Można było podpatrzeć jak pracują "amatorzy" i jak działają różne konfiguracje padów, past i papierów ściernych. Takie testy były dla mnie bezcenne bo nigdy nie odważyłbym się ich wykonać na własnym aucie :D

 

PS: Nie było żadnych problemów z trafieniem na miejsce. Kiedy zaczął się spot - padało. Nigdy nie widziałem tylu, tak pięknie kropelkujących samochodów w jednym miejscu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.