Skocz do zawartości

4nano Clear Vision


siwyjac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To polecam Premium Vision. Pół roku 10 tys i odprowadzanie jak po nałożeniu :kox:

 

W taki razie ja swoje NW, katuje na poziomie HARD :lol: Jak narazie najlepiej się spisuje Carlack, do miesiąca i czas na nową warstwę. Całe szczęście nałożenie nowej warstwy to kilka chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie, panowie... :)

 

Clear Vision to powłoka "miejska", która nigdy nie będzie długosystansowcem. Powłoka ma na celu szybsze odprowadzanie wody w ruchu miejskim, niestety kosztem trwałości.

 

Czyli wytrzymała ok. 2mc i ok. 4000 km. Czyli chyba całkiem nieźle ;)

 

To i bez sarkazmu całkiem niezły wynik ;) Zważając na fakt, że aplikacja przebiegła nie zgodnie z instrukcją bo powłoka wyjechała na deszcz zbyt szybko, rzekłbym że to nawet bardzo dobrze.

 

Jeżeli oczekujemy trwałości, polecam Premium Vision.

 

malypb, niezle w porownaniu do czego? U mnie G1 siedzi jakos kolo pol roku, zrobione ponad 10ys km i odprowadza wode jak nowa. Wiec ta 4nano to zadna rewelacja :D

 

Porównanie jest "trochę" nie trafne ;) Powinieneś odnieść się do tego:

 

Premium Vision. Pół roku 10 tys i odprowadzanie jak po nałożeniu :kox:

 

Przy czym PV jest połowę tańsza ;)

 

 

Jak ktoś już tu zauważył, CV można porównywać z G5 (stare G3) :good:

 

 

Jeżeli chodzi o smugi, najprawdopodobniej nałożona została zbyt gruba warstwa, której późniejsze polerowanie może faktycznie być bardziej uciązliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie CV.

Wycieraczka kupiona jakiś czas temu, leżała sobie na półce w ciepłym pokoju.

Ostatnio zaaplikowałem ją na szybę i mam dziwny efekt - podczas jazdy w deszczu krople układają się w kształt ruchów aplikatora którym ją nakładałem :?

Nie za bardzo wiem dlaczego tak się stało, aplikowałem dokładnie tak jak ostatnio za pomocą płatka kosmetycznego i teraz jadać w deszczu widzę skupiska małych kropelek układających się w kuliste ruchy aplikacji :/

 

Nie ukrywam, że jest to mocno denerwujące podczas deszczu i bardzo rozprasza podczas jazdy :(

 

Spotkał się ktoś z podobny efektem?

Możliwe, że produkt uległ przeterminowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że produkt uległ przeterminowaniu?

Nie jestem fachowcem, ale według mnie to nie dokładna aplikacja, tak gdzie się krople skupiają produkt jest nałożony w większej ilości a gdzie indziej go nie ma lub jeszcze kiepskie dotarcie produktu :) Możliwe, że jedno i drugie. Ja bym to umyj, przetarł IPĄ i jeszcze raz nałożył i zobaczył co tam się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że produkt uległ przeterminowaniu?

Nie jestem fachowcem, ale według mnie to nie dokładna aplikacja, tak gdzie się krople skupiają produkt jest nałożony w większej ilości a gdzie indziej go nie ma lub jeszcze kiepskie dotarcie produktu :) Możliwe, że jedno i drugie. Ja bym to umyj, przetarł IPĄ i jeszcze raz nałożył i zobaczył co tam się dzieje :)

 

:good:

 

CV należy aplikować bardzo oszczędnie, lepiej położyć 2 cienkie warstwy niż 1 zbyt grubą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.