Skocz do zawartości

4nano Clear Vision


siwyjac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dziś padało troszeczkę i udało się takie o to coś nakręcić jedną ręką:

 

Dla przypomnienia od lewej CV - Rain-X UK - PL - DE 30 dni od aplikacji.

 

Preparaty kropelkują cały czas bardzo poprawnie, ale odpychanie wody proporcjonalnie słabnie, Rain-X dalej prowadzi przed CV, ale 30 dni to za mało, żeby przekreślać któregoś z konkurentów. Od 70 km/h krople zaczynają uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nieźle się napociłem przy ponownej aplikacji CV.

ale po kolei:

 

Najpierw umyłem szybę płynem R&S, następnie w ruch poszedł cleaner do szkła i metalu 4nano na tricolorze, następnie przetarcie szyby IPA i jeszcze raz cleaner na wilgotnym zmywaku kuchennym. Całość czyszczenia zakończył płyn R&S i ponownie IPA. Cleaner wypracowywałem praktycznie do zniknięcia.

 

Aplikacja CV płatkiem kosmetycznym, mgiełka spolerowane po ponad 30min. Temp. podczas aplikacji około 17 *C.

I dziś takie coś:

 

Czy mi się wydaje, czy moja CV coś nie za bardzo chce działać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leje deszcz więc jadąc z pracy specjalnie bujnę się DTŚką by sprawdzić jak działa CVka

 

 

no i się przejechałem... do prędkości 90km/h kropelki stoją jak przyklejone. dopiero przy 100 - 110km/h zaczynają ładnie uciekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z aplikacji :oops:

 

Tak jak pisalem, do majowki powinno sie wszystko pojawic, lacznie z wyjasnieniem odpychania wody etc. Na wszystkich autach na ktore kladlem CV nie mialem najmniejszych problemow i to co piszecie jest dla mnie zaskoczeniem :shock: . Mamy odlozone troche plynu z partii ktora dostaliscie, bede robil testy zeby wszytko wyjasnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę deszczu było więc mogłem w końcu sprawdzić jak działa CV, niestety krople zaczynają uciekać dopiero od 90km/h czyli w mieście muszę używać wycieraczek - w nocy jest problem bo na szybie robi się mgiełka po przetarciu wycieraczką :/, uprzedzam pytanie - tak, kupiłem specjalnie nowe wycieraczki :)

 

zaczynam się zastanawiać czy jej nie usunąć z szyby, jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje to to, że znacznie łatwiej złażą robale i inny brud :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że coraz wiecej osób ma zastrzezenia do CV

 

no właśnie, coś musi być na rzeczy, bo 1-2 "złe" opinie, to można gdybać, ale kilkunastu userów na raz, raczej nie popełniła błędu w aplikacji... :o

 

Trzy grosze dorzucam i ja.

- produkt bardzo słabo widoczny na szybie, IMO nie żałujemy środka, na suchy płatek to minimum 3 solidne strzały

- wspomniana mgiełka pojawia się, ale tylko przez kilka miźnięć i po chwili mamy wrażenie tarcia suchym płatkiem po szkle

- ja zrobiłem tak: trzy strzały w płatek i tym 1/4 szyby.

Poleciała też druga warstwa, bez ścierania pierwszej... :dontknow: dobrze, czy źle? nie wiem, ale się okaże :kox:

 

Po 15 minutach wygląda to tak:

 

img0064bw.jpg

img0065fw.jpg

img0067wn.jpg

img0068te.jpg

img0070mg.jpg

 

Poszło "WWL Style" jak widać :D , zużyłem ok 8-10ml :kox: zobaczymy co z tego będzie...

Dam się temu "uleżeć" jeszcze z 30 minut i zobaczymy jak się ściera.

Obiekt testowy niezbyt trafiony, bo nie przewiduję jakiś maratonów w deszczu, ale dla dobra testu wyjadę ze dwa razy...

Jak coś zardzewieje, to 4nano zasponsoruje ori Coswortha, stan "1", jako rekompensatę i będzie git :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CV od około 40 dni, dziś leciałem do pracy w ulewnym deszczu i CV jak i Rain-X praktycznie tak samo odprowadzały wodę z szyby, ale właśnie ale, CV zostawiała więcej wody po uciekających kropelkach, Rain-X jak by nieco lepiej. Przy mocnym deszczu odpychanie zaczynało się od około 70km/h, z lekkim falstartem na korzyść Rain-X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo aplikacji "na bogato" CV dotarła się jak wosk w woreczku :good:

Czekamy na deszcz... :song:

 

@Tworek CV miała być mniej trwała od PV, ale za to lepiej działać w "mieście"...

...tylko że miesięczna PV "miała ochotę" :D już od 55-60 km/h... :song:

 

No nic, potestujemy, zobaczymy, jak nie wypali, zostaje "sss"... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękujemy za wszystkie testy i uwagi, na pewno wnikliwie przeanalizujemy wszystko i wyjaśnimy ;)

 

Jak coś zardzewieje, to 4nano zasponsoruje ori Coswortha, stan "1", jako rekompensatę i będzie git

A jak nie zardzewieje podstawiasz RSa z pełnym bakiem na tor w Poznaniu i 4nano upala go cały dzień :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawiasz RSa z pełnym bakiem

 

4nano upala go cały dzień :P:D

 

Chyba z cysterna, toc to bak na 20 minut zabawy :) Moze i jestem gruby i kondycji nie mam, ale upalac moge dlugo :D

 

 

A tak na powaznie, w okolicach 1-2 maja powinno byc wszystko wiadomo, postaramy sie wyjasnic co i jak i podjac odpowiednie kroki w razie potrzeby. Przepraszam za dlugi czas oczekiwania, ale na prawde jestem mocno ograniczny czasowo i mam spore zaleglosci ktore powoli staram sie nadrabiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, szybki update, ladniejszy ii pelnijszy filmik bedzie we wtorek lub srode.

 

Szyba wymyta apc, przetarta IPA. CV nalozone platkiem, zuzycie ok 3ml. Prawa strona szyby starta zaraz po zaschnieciu, lewa po 20 minutach.

 

Film robiony sandalem takze sorka za jakosc, w srode bedzie ladniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.