Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze laptopa


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy 4600 to naprawde tak dużo jak za laptopa którego używa się pózniej nawet kilka lat dzień w dzień ? :D to raptem 2-3 woski...

 

Do zabaw z materiałem HD nie ma co oszczędzać, wszystko idzie do przodu i ciężko nadążyć :cry:

 

Kumam ale nie wiem czy ja "kocham" kompa az tak jak kosmetyke samochodowa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od siebie polecam laptopy Della (oprócz modelu Inspiration) - osobiście mam Vostro, podświetlana klawiatura, matowa matryca, dobre bebechy, matowe plastiki wewnątrz, dobrze umiejscowione wyjścia i co dla mnie ważne słynną gwarancję Next Busiess Day 3 lata.

 

+1 :good:

 

Też mam vostro i przeżył już jeden upadek z biurka i nic mu nie jest :) Poza tym mam go już 2 rok i nie mogę powiedzieć na niego nic złego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie podpytałem moich kolegów jak wyglądała ostatnia dostawa 20 sztuk dell'a Vostro i przyznali mi się, że po wyjęciu z pudelka kilka sztuk nie działała. Serwis oczywiście błyskawiczny ale sam serwisant stwierdził na miejscu, że jest kilka błędów konstrukcyjnych i trzeba uważać. Więc ja nie polecam Vostro, a mamy ich z 30 sztuk w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Vostro, bo Vostro jest kilka typów ;)

 

Ja polecam Vostro, typowy laptop biznesowy, dobre wykonanie, matowa matryca, sensowne konfiguracje za przystępną cenę. No i 3 lata gwarancji NBD. Też mam w firmie i zwykle wybieram Dela znajomym.

 

Sam w domu mam Inspirona, który ma już 6 lat, używany, bez najmniejszego problemu przez ten czas, nawet bateria nadal trzyma prawie jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No nie uwiezycie, 2 tygodnie czekam na kompa. Odbieram dzisiaj, wszystko w porzadku, konfiguruje w biurze ladnie cacy zadowolony.

Przychodze do domu, klops! :wallbash:

A jutro oczywiscie komp mi baaaardzo potrzebny. No zesz w morde :(

Widze ze nie tylko ja mam ten problem.. UFF!

 

http://www.youtube.com/watch?v=VlHbXmYPnXQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co padl oddalem i dostalem nowy na miejscu od HP!

Baaardzo zadowolony ale kurcze jakos do klawiatury nie moge sie przyzwyczaic.

Mam stary model Della i klepie na nim 10 razy szybciej niz na tym nowym HP :(

Moze kwestia przyzwyczajenia ale jakos kurcze klawisze tak wolno chodza.

Uzywam toucha do pisania wiec w sumie powinno byc to samo ale klawisze jakos takie miekkie i mniejsze wiec duzo wolniej to idze..

Ehh, te nowinki no :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie pomału czeka mnie wydatek :/ i muszę kupić Laptopa mojej Pani.. i teraz pytanie czy ktoś by mógł doradzić sensownego .. Najbardziej zależało mi żeby komp był szybki i stabilny w pracy . cena do hm 2000zł cena jest ruchoma..... :-]

 

podajemy modele dostępne, produkowane i mające gwarancje. :D Aha najchętniej żeby pojechać dotknąć go zobaczyć czy pasuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1 GB pamięci RAM to zdecydowanie za mało.

Jak się dziewczyna przekona sama, że rzeczywiście tej pamięci jest za mało, to później będzie kłopot. Nie wiem czy będzie możliwość rozbudowania netbooka o dodatkową pamięć ram.

 

Posiadam w domu Acer AO722 - ten sam procesor, tyle, że 4 GB RAM. Z Windows 7 na pokładzie demonem prędkości nie jest. Do tworzenia i przeglądania dokumentów, oglądania filmów jest ok. Kilka otwartych zakładek w Firefoxie czy Operze stanowi już dla niego problem. A zaznaczę, że trochę czasu spędziłem na zoptymalizowaniu go by działał szybciej (niepotrzebne aplikacje, procesy itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwocie do 850 zł za nowy sprzęt w zasadzie nic godnego polecania nie ma. Trzeba wydać min. 1000 zł, by otrzymać sprzęt, którego użytkowanie będzie stało na przyzwoitym poziomie. I wtedy możesz zakupić model, który ci podałem.

http://allegro.pl/laptop-acer-ao722-dua ... 82679.html

 

Co ciekawe kupowałem netbook we wrześniu ubiegłego roku i płaciłem tyle samo co kosztuje teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech oleje netbooka...bedzie sie walał z czasem po szufladach, doradź tableta albo jakiegoś nexusa czy galaxytaba, ipada nie doradzam bo i inne pieniądze ale w tablecie mam wszystko to co dawał mi netbook a nawet więcej, asus transformer czy ms surface daje już dokładnie to co miałbyś w lapku, ja bym się dwa razy zastanowił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.