Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie do ekipy z Łodzi i okolic. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia w instalacjach car audio albo ma u siebie coś więcej niż standardowe audio? Jak tak to zapraszam tą osobę na następnego spota bo chciałem u siebie troche pogrzebać... :-]

 

Wracając do tematu, ma ktoś ochotę na spocika w ostatnich dniach sierpnia? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie mam pytanie do ekipy z Łodzi i okolic. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia w instalacjach car audio albo ma u siebie coś więcej niż standardowe audio?

 

Ja mam, montowane w firmie BASSER w Konstantynowie Łódzkim, ale z doświadczeniem to kiepsko : D

 

Wracając do tematu, ma ktoś ochotę na spocika w ostatnich dniach sierpnia?

 

Weekend .. 27/28 może być ;p

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie, odpowiada sobota albo niedziela? Mi tak. Ewentualnie jak na ten weekend zebrało by się mało osób to może być następny.

Wszyscy którzy mają coś do powiedzenia/odsłuchania w temacie CA obecność obowiązkowa :mrgreen:

 

Skladak22 o BASSERze słyszałem i dzwoniłem nawet do nich, jednak cena mnie zabiła...

 

rufus295 no właśnie zastanawiam się nad Tempo 6 ale nie mam gdzie ich odsłuchać, także musisz wpaść :-] Najbliżej w okolicy zaoferował się Kabar ale trochę za daleko żeby (narazie) tylko na odsłuch jechać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak właśnie pomyślałem że to będzie dobry motywator :) . Po wcześniejszych postach widać że ciężko było ze spotkaniami... Ja nie mam wypasionej bryki z wet lookiem, mój "arsenał" mieści się w jednym niewielkim pojemniczku, ogólnie nie mam się czym pochwalić ale za to mam ogromne chęci do nauki detailingu a więc na spotkania z doświadczonymi userami tego forum :) więc nie szukajcie dziury w całym tylko zbierzmy się na jakimś "równinnym" terenie co by każdy wjechał/dojechał :)

Pozdrawiam Was - miłego wieczoru a ja tymczasem znikam na chmielowy napój izotoniczny.

EDIT - KubaLDZ - nie przejmuj się, ja codziennie do pracy dojeżdżam 130km więc w tygodniu nie ma co liczyć na to że u mnie będzie błysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgłaszam chęć spotkania celem wymiany doświadczeń :ad: Mi szczególnie odpowiada najbliższy weekend, tym bardziej, że prognozy pogody na niedzielę są obiecujące. Są spore szanse, że zacznę w sobotę korektę Megany, więc gdyby spotkanie doszło do skutku, raczej pokażę się foką, gdzie też "szału ni ma" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.